Szkolenia sprzedawców

Sprzedawca, to kluczowy element naszej działalności. To od niego zależy jak patrzą na nas potencjalni klienci i czy zechcą zakupić oferowane przez nas produkty. Należy jednak rozróżnić pojęcia sprzedawca. Potocznie mówi się tak na osoby, które sprzedają dane produkty ( z reguły w sklepach). Oczywiście nie jest to błędne stwierdzenie, jednakże nie możemy zapominać o szerszym znaczeniu tego pojęcia. W ten oto sposób uzyskuje, my całkiem pokaźną grupę osób, które mają wpływ na sprzedaż produktów, nawet jeśli nie mają bezpośredniego kontaktu z klientem. 

   
  Sprzedawca, to kluczowy element naszej działalności. To od niego zależy jak patrzą na nas potencjalni klienci i czy zechcą zakupić oferowane przez nas produkty. Należy jednak rozróżnić pojęcia sprzedawca. Potocznie mówi się tak na osoby, które sprzedają dane produkty ( z reguły w sklepach).

  Oczywiście nie jest to błędne stwierdzenie, jednakże nie możemy zapominać o szerszym znaczeniu tego pojęcia. W ten oto sposób uzyskuje, my całkiem pokaźną grupę osób, które mają wpływ na sprzedaż produktów, nawet jeśli nie mają bezpośredniego kontaktu z klientem. Aktualnie na polskim rynku możemy znaleźć szereg szkoleń, które można dopasować do naszych indywidualnych potrzeb. W większości przypadku odnoszą się one do dwóch typów.
   
  Pierwszy z nich wiąże się z podsieniem pewności siebie u sprzedawcy, czyli nabyciem pewnego zachowania przyciągającego klientów. Drugi typ odnosi się zaś do różnego rodzaju technik sprzedaży, w tym do technik zamknięcia. Owe techniki zamknięcia są bardzo ciekawym rozwiązaniem wartym poznania. Opowiadają nam one o szeregu sposobów wpływu na klienta, tak by zyskać jak największa korzyść dla sprzedającego.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Co to jest sprzedaż narracyjna? Jak finalizować sprzedaż? Jakie są zaawansowane techniki sprzedaży B2B? Jak po porażce wrócić do pełnej efektywności? Jak komunikować się z trudnym klientem?

  Gamma – firma szkoleniowa roku.

  Takie działania, gdy są dobrze prowadzone przyczyniają się zarówno do powiększenia naszych przychodów, jak i do ponownego sprowadzenia klienta do naszej firmy. Oczywiście istnieje także szereg innego rodzaju szkoleń. Mowa tutaj o m. in. szkoleniach z aktywnej sprzedaży, które uczą nas jak aktywnie i efektywnie pozyskiwać klientów.

  Choć mogłoby się to na pierwszy rzut oka wydawać bardzo proste, to jest to jednak wymagające zadania do którego potrzeba dużego doświadczenia. Jakby więc na to nie spojrzeć sprzedaż ma kluczowe znaczenia dla naszej firmy, stąd ważne jest by była prowadzona w odpowiedni sposób. Takie działania zapewnią nam odpowiednią funkcjonalność na rynku, jak i będą generowały przychody.

  Dobry sprzedawca to tak, który nie tylko sprzeda produktu, ale zachęci klienta do ponownego przyjścia do sklepu. Takie osoby powinno się jak najbardziej cenić.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.