Szkolenia z negocjacji

Każdy przedsiębiorca przechodzi tuż przed podpisaniem umowy proces negocjacji. W codzienności biznesowej musimy negocjować w konkretny sposób, którego wielu przedstawicieli musi nauczyć się wraz z czasem. Rozwiązanie przychodzi do nas w postaci szkolenia z negocjacji – oferowane jest wszystkim tym, którym handlowanie z kontrahentami przynosi problemy i straty w firmie spowodowane brakiem asertywności.

   
  Każdy przedsiębiorca przechodzi tuż przed podpisaniem umowy proces negocjacji. W codzienności biznesowej musimy negocjować w konkretny sposób, którego wielu przedstawicieli musi nauczyć się wraz z czasem.

  Rozwiązanie przychodzi do nas w postaci szkolenia z negocjacji - oferowane jest wszystkim tym, którym handlowanie z kontrahentami przynosi problemy i straty w firmie spowodowane brakiem asertywności.

  Negocjowanie zawieranych umów

  Istnieją w biznesie takie gałęzie, w których negocjowanie jest niemożliwe. Zwłaszcza wtedy, gdy warunki są narzucone z góry, a firma z którą chcielibyśmy ponegocjować jest znacznie większa od naszej. Najlepiej więc, gdy spotkają się przedstawiciele podobnych wielkościowo firm. Dzięki temu znacznie łatwiej negocjować i osiągać korzystne dla obu stron warunki.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeśli chcesz ulepszyć swoje zdolności negocjacyjne, przejąć kontrolę nad rozmową oraz czuć się pewnie podczas prowadzenia negocjacji handlowych,  zapraszamy do udziału w szkoleniach z negocjacji, finalizacji sprzedaży, szkoleniach handlowych.

  Szkolenie z negocjacji nauczy nas, w jaki sposób powinniśmy przygotowywać się do każdej negocjacji. Wyznaczenie sobie pewnego minimum to pierwszy krok do przemyślanego planu działania w takim wypadku. Warto zastanowić się również, czego oczekiwać może od nas druga strona. Szkolenie pozwoli nam zapoznać się z technikami negocjacyjnymi, jakie są od wielu lat chętnie używane przez wielu przedstawicieli.

  Warunki negocjacji

  Należy pamiętać, aby negocjacjom towarzyszyła odpowiednia atmosfera. Warunki, jakie proponujemy drugiej firmie mogą przyjąć się z entuzjazmem bądź też i nie, jednak nie powinniśmy w przypadku jakiejkolwiek odmowy zmieniać swojego dotychczasowego zachowania. Pamiętajmy przy negocjacjach, że wyszukanie kolejnej firmy do współpracy w razie niepowodzenia może nie być wcale takie łatwe, dlatego wszelkie ustępstwa nie powinny być przez nas odrzucane.

  Każda oferta i propozycja powinna być przez nas przemyślana i przekalkulować. Negocjowanie wcale nie musi oznaczać braku kompromisu. Wszystko powinno skończyć się tak, aby każda ze stron dostała minimum tego, co wcześniej zaplanowała. W ten sposób unikniemy utraty współpracy i tym samym zwiększymy nasze szanse na osiągnięcie sukcesu.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.