Inteligencja emocjonalna szkolenie

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają, jak ogromne znaczenie ma zatrudnianie właściwych osób na konkretnych stanowiskach. Niektóre procesy rekrutacyjne potrafią trwać nawet kilka miesięcy, ponieważ na horyzoncie nie pojawia się żaden odpowiedni kandydat. Jednak gdy już taka osoba się znajdzie, to pracodawca dokłada wszelkich starań, by zatrzymać ją jak najdłużej u siebie. Oczywiście jednym z solidnych argumentów jest wysokie wynagrodzenie. Jednak dla osób ambitnych pieniądze nie stanowią jedynego motywatora. 

zdjęcie - Inteligencja emocjonalna szkolenie
 
Pracodawcy coraz częściej dostrzegają, jak ogromne znaczenie ma zatrudnianie właściwych osób na konkretnych stanowiskach. Niektóre procesy rekrutacyjne potrafią trwać nawet kilka miesięcy, ponieważ na horyzoncie nie pojawia się żaden odpowiedni kandydat. Jednak gdy już taka osoba się znajdzie, to pracodawca dokłada wszelkich starań, by zatrzymać ją jak najdłużej u siebie.
 
Oczywiście jednym z solidnych argumentów jest wysokie wynagrodzenie. Jednak dla osób ambitnych pieniądze nie stanowią jedynego motywatora. Dla takich pracowników równie istotny jest nieustanny rozwój kompetencji zawodowych, co może odbywać się poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach dofinansowywanych przez firmę.

Oferta szkoleń branżowych

Szkolenia dla pracowników można podzielić na kilka grup - chociażby z uwagi na dostępność - są szkolenia otwarte i zamknięte. Drugim kryterium podziału będzie tematyka szkoleń. Jedne z nich są związane ściśle z wiedzą potrzebną do wykonywania konkretnych obowiązków, z kolei inne, to szkolenia z tak zwanych umiejętności miękkich, które podnoszą kompetencje w zakresie komunikacji czy współprac w grupie.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Co trzeba zrobić żeby bardziej wierzyć w swoje siły i kompetencje? Jak pozbyć się tremy? Jak być bardziej kreatywnym i innowacyjnym? Jak być wielozadaniowym? Zapraszamy do naszego działu szkoleń z efektywności osobistej np: szkolenie zarządzanie stresem, szkolenie komunikacja interpersonalna, szkolenie asertywność. Zapraszamy serdecznie do działu szkolenia sprzedażowe

Ciekawą propozycją, która w ostatnich latach jest coraz bardziej popularne są szkolenia obejmujące tematykę inteligencji emocjonalnej.

Inteligencja emocjonalna szkolenie

Grupa docelowa takiego szkolenia jest bardzo szeroka. Mogą w nim wziąć udział zarówno pracownicy niższego szczebla pracujący w zespołach - dla nich będzie bardzo ważny aspekt poprawy komfortu pracy w grupie, oraz managerowie, którzy na takim szkoleniu dowiedzą się w jaki sposób efektywniej zarządzać ludźmi. Właściwe zarządzanie emocjami umożliwia efektywniejszą pracę poprzez budowanie bardziej świadomych relacji zawodowych.
 
Autorefleksja nad własnymi słabymi i mocnymi stronami pomoże w budowaniu ścieżki rozwoju, co pomoże uniknąć wypalenia zawodowego. Wiedza z zakresu inteligencji emocjonalnej jest niezmiernie pomocna, niezależnie od stanowiska na jakim się pracuje. Wykorzystywana w praktyce znacznie poprawia komfort i wydajność pracy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.