Szkolenia z zarządzania zespołem sprzedażowym

Bez kompleksowej wiedzy menadżera efektywne zarządzanie zespołem sprzedażowym jest niezwykle trudne. Co ważne, menadżer musi posiadać wiedzę z bardzo różnorodnych dziedzin, aby jego zarządzanie podległym mu zespołem przyniosło jak największe i najbardziej zadowalające efekty. Dlatego niezwykle przydatne dla kadry zarządzającej są szkolenia uczące ich skutecznego zarządzania sprzedażowym zespołem tak, aby jego praca dawała jak największe korzyści, a wszystkie powierzone zadania poszczególnym członkom zespołu wykonywane były terminowo i z jak największą starannością. 

   
  Bez kompleksowej wiedzy menadżera efektywne zarządzanie zespołem sprzedażowym jest niezwykle trudne. Co ważne, menadżer musi posiadać wiedzę z bardzo różnorodnych dziedzin, aby jego zarządzanie podległym mu zespołem przyniosło jak największe i najbardziej zadowalające efekty.

  Dlatego niezwykle przydatne dla kadry zarządzającej są szkolenia uczące ich skutecznego zarządzania sprzedażowym zespołem tak, aby jego praca dawała jak największe korzyści, a wszystkie powierzone zadania poszczególnym członkom zespołu wykonywane były terminowo i z jak największą starannością.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  W sprzedaży bardzo ważne są: koncentracja na kliencie i budowanie z nim relacji, elastyczność w rozmowie, szybkie podnoszenie się po porażce, umiejętność sprostania sytuacjom nieoczekiwanym i trudnym. Zdobądź kluczowe kompetencje niezbędne w profesjonalnej sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń dla handlowców. Zobacz również: szkolenie z negocjacji, szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta.

  Każdy menadżer po zakończeniu szkolenia pozyskuje pakiet niezbędnych kompetencji potrzebnych do efektywnego zarządzania. Większość szkoleń, które swoim zakresem tematycznym obejmują wiedzę z zarządzania sprzedażowym zespołem kierowane są przede wszystkim:
  • do kadry menadżerskiej każdego szczebla,
  • do dyrektorów handlowych,
  • do członków zarządu,
  • do właścicieli firm handlowych,
  • do wszystkich specjalistów, którzy swoją drogę zawodową chcą powiązać z zarządzaniem zespołem sprzedażowym.
   
  Głównym celem szkolenia jest przekazanie roli i znaczenia, jakie w każdym sprzedażowym zespole odgrywa kierownik. To między innymi dzięki jego kompetencjom i właściwemu podejściu do wielu spraw, sprzedażowy zespół może osiągnąć sukces lub ponieść kompletną porażkę. Na szkoleniu kadra zarządzająca uczy się w głównej mierze sposobów komunikowania, motywowania i budowania jakości zespołu handlowego.
   
  Oto kilka przykładowych tematów, jakie znajdują się w programie większości szkoleń z zakresu zarządzania zespołem sprzedażowym.
   
  • Rola i zadania menadżera sprzedaży.
  • Jak styl zarządzania zespołem wpływa na wysokość sprzedaży.
  • cele i zadania handlowców.
  • Wspieranie i korygowanie działań pracowników, dla podniesienia efektywności pracy całego zespołu.
  • Badanie przyczyn niepowodzenia, korygowanie wykrytych błędów w pracy zespołu sprzedażowego.
  • Motywacja pracowników.
  • Coachingowy styl zarządzania w zespole sprzedażowym.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.