Szkolenie z zarządzania projektami

Projekty do podstawa każdej firmy. Odpowiednie zarządzanie nimi to pierwszy krok do ich poprawnego zakończenia. Nie istnieją żadne gotowe rozwiązania, które zapewnią skończenie projektu, mamy jednak do dyspozycji pewne skuteczne techniki, które zwiększą szansę na takie przedsięwzięcie. Zaznajomić się z nimi możemy na szkoleniu z zarządzania projektami.

   
  Projekty to podstawa każdej firmy. Odpowiednie zarządzanie nimi to pierwszy krok do ich poprawnego zakończenia. Nie istnieją żadne gotowe rozwiązania, które zapewnią skończenie projektu, mamy jednak do dyspozycji pewne skuteczne techniki, które zwiększą szansę na takie przedsięwzięcie. Zaznajomić się z nimi możemy na szkoleniu z zarządzania projektami.

  Cel szkolenia

  Szkolenie z zarządzania projektami (scrum szkolenie) ma za zadanie przekazać uczestnikom podstawową wiedzę z zakresu zarządzania jak i specjalne techniki i narzędzia zarządzania projektami. Dowiemy się, czy jest projekt, jaki ma cykl życia i rolę w naszej organizacji. Podstawowe pojęcia z zakresu zarządzania projektami nie będą nam już więcej kojarzyć się niejasno.

  Szkolenie agile pm foundation idealnie sprawdzi się w wypadku tych osób, które rozpoczynają pracę w projektach a także osób, które pragną rozwinąć swoje umiejętności w zakresie zarządzania projektami, zarówno w małych jak i dużych przedsiębiorstwach. Brak odpowiedniego przeszkolenia skutecznie obniża szanse naszej firmy na osiągnięcie sukcesu. Wdrożenie zarządzania projektami to kluczowy moment w każdej firmie.

  Rozwój osobisty

  Na szkoleniu uczestnicy zapoznają się również z warsztatami komputerowymi. Pozwala to w przyszłości wykorzystać te ćwiczenia w praktyce, szczególnie pracując w zespole i wdrażając różne przedsięwzięcia za pomocą komputera. Podczas agile szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę na temat metodyki procesowej. Prześledzą również cały cykl życia projektu, od samego pomysłu po jego zakończenie. Wszystko znajduje się podczas szkolenia pod ścisłą kontrolą, a kursanci monitorują realizację projektu w ramach ćwiczeń.
   
  Dowiadują się również, jak zarządzać ewentualnym ryzykiem i przeprowadzać zamykanie projektu. Wszystko realizowane jest w oparciu o szczegółową analizę indywidualnych potrzeb każdej firmy. Pozwala to na osiągnięcie szybszych efektów w krótszym czasie. Przejście szkolenia sprawi, że każdy projekt, jaki pojawi się w naszej firmie będzie dokładnie opracowany, kontrolowany i udoskonalany, by na koniec przynieść niebywały sukces naszemu zespołowi.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.