Baza Usług Rozwojowych – doskonały sposób na znalezienie taniego szkolenia

Baza Usług Rozwojowych (BUR) jest ogólnodostępną platformą, z korzystania z której szczególne korzyści odnoszą przedsiębiorcy prowadzące małe, średnie bądź mikro przedsiębiorstwa, a także osoby korzystające z opcji samozatrudnienia.

zdjęcie - Baza Usług Rozwojowych – doskonały sposób na znalezienie taniego szkolenia

 

Baza Usług Rozwojowych (BUR) jest ogólnodostępną platformą, z korzystania z której szczególne korzyści odnoszą przedsiębiorcy prowadzące małe, średnie bądź mikro przedsiębiorstwa, a także osoby korzystające z opcji samozatrudnienia.

BUR pozwala na znalezienie najlepszej opcji szkolenia i oferty podnoszącej kwalifikację pracowników, przy możliwości skorzystania z pozyskania specjalnego dofinansowania na cele edukacyjne (które w niektórych przypadkach może może sięgać nawet 80% wartości szkolenia).

Warto również mieć na uwadze jeszcze jedną, za to niezwykle istotną dla przedsiębiorców kwestię - wszystkie firmy znajdujące się w BUR przeszły pomyślną weryfikację jakości świadczonych usług, co zapewnia wszystkim korzystającym z BUR usługi na najwyższym poziomie.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online eksperckie:

Aby jednak zapisać się na szkolenie znajdujące się w Bazie Usług Rozwojowych, wniosek koniecznie złożony zostać powinien w instytucji właściwej dla miejsca zarejestrowania firmy, która chce wysłać za pośrednictwem BUR pracowników na odpowiednie szkolenie.

W sytuacji, gdy firma choć zarejestrowana jest w jednym mieście, to ma kilka swoich oddziałów również w innych, często nawet znacznie bardziej odległych miejscach, to wniosek o dofinansowanie dla pracowników każdego z oddziałów regionalnych musi zostać złożony w odpowiadającej instytucji miejscu zarejestrowania firmy.

Szkolenia znajdujące się na liście Bazy Usług Rozwojowych, wsparte odpowiednim dofinansowaniem to idealny sposób na doszkalanie pracowników w mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstwach, które nie zawsze uzyskują dochody na odpowiednim poziomie, aby móc pozwolić sobie na doskonalenie wiedzy i umiejętności swoich pracowników.

Co ważne, na platformie Bazy Usług Rozwojowych znajdują się bardzo zróżnicowane oferty usług, dzięki czemu z całą pewnością każdy przedsiębiorca znajdzie coś najbardziej odpowiedniego dla siebie.

Intuicyjna wyszukiwarka pozwoli na precyzyjne ustawienie kryteriów, co oznacza, że przedsiębiorca szybko uzyska dostęp jedynie do interesujących go ofert, zaoszczędzając przy tym mnóstwo czasu.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.