BUR PARP – sposób na dofinansowane szkolenia

Dzięki szkoleniom rozwojowym, każdy chętny może podnieść swoje kompetencje zawodowe, co z pewnością wpłynie na jego sytuację zawodową. Przez usługi rozwojowe rozumie się wszelakie kursy, szkolenia czy też warsztaty, które w istotny sposób rzutują na posiadaną wiedzę lub umiejętności. Z takiej oferty może skorzystać każdy zainteresowany.

1 października 2018
zdjęcie - BUR PARP – sposób na dofinansowane szkolenia

 

Dzięki szkoleniom rozwojowym, każdy chętny może podnieść swoje kompetencje zawodowe, co z pewnością wpłynie na jego sytuację zawodową.

Przez usługi rozwojowe rozumie się wszelakie kursy, szkolenia czy też warsztaty, które w istotny sposób rzutują na posiadaną wiedzę lub umiejętności. Z takiej oferty może skorzystać każdy zainteresowany.

BUR PARP - czyli jak obniżyć koszty szkoleń zawodowych?

Szkolenia zawodowe, niezależnie z jakiej by nie były dziedziny - czy to prawo, czy medycyna czy też obsługa maszyn - mają jedną cechę wspólną, a mianowicie są dosyć drogie. W niektórych przypadkach można liczyć na udział pracodawcy w części lub całości kosztów szkolenia, jednak nie zawsze zdarza się taka sytuacja.

Często pracownik sam musi wyłożyć pieniądze na to, aby podnieść swoje kompetencje, wówczas poszukuje on oferty najkorzystniejszej pod kątem finansowym. Od kilkunastu już lat można liczyć na dofinansowanie szkoleń z projektów unijnych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Wybierz nasze webinary i szkolenia online

  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  • Duża wartość szkoleniowo-merytoryczna
  • Pełna interaktywność
  • Popularne technologie: Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting

Zobacz nasze szkolenia online dla handlowców, szkolenia online menadżerskie czy szkolenia online z efektywności osobistej. Zapraszamy!

Dzięki Bazie Usług Rozwojowych, za pośrednictwem Internetu w kilka minut da się wyszukać ciekawe oferty warsztatów, kursów, szkoleń czy studiów podyplomowych, które organizowane są na terenie całego kraju.

Dlaczego warto korzystać ze szkoleń rozwojowych?

W dzisiejszych czasach w cenie jest jedynie taki pracownik, który nieustannie stawia na własny rozwój. Nowoczesne technologie, odkrycia naukowe z różnych dziedzin czy nowinki techniczne wymagają bieżącego śledzenia informacji.

Ponadto, zmienia się charakter pracy - zatrudniając się w jakiejś firmie, pracownik nie ma pewności ile czasu będzie w niej pracował. Nie ma tu miejsca na sentymenty - jeżeli komuś spada efektywność pracy, bądź zostaje w tyle za innymi, wówczas nadaje się tylko do zwolnienia.

Aby zapobiec takiej sytuacji warto inwestować w rozwój kompetencji zawodowych. Dzięki szkoleniom i kursom dofinansowanym z programów unijnych jest to znacznie tańsze i prostsze.

Warto szczegółowo prześledzić warunki określające to, kto może zostać beneficjentem konkretnego programu unijnego.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.