BUR PARP – sposób na dofinansowane szkolenia

Dzięki szkoleniom rozwojowym, każdy chętny może podnieść swoje kompetencje zawodowe, co z pewnością wpłynie na jego sytuację zawodową. Przez usługi rozwojowe rozumie się wszelakie kursy, szkolenia czy też warsztaty, które w istotny sposób rzutują na posiadaną wiedzę lub umiejętności. Z takiej oferty może skorzystać każdy zainteresowany.

   

  Dzięki szkoleniom rozwojowym, każdy chętny może podnieść swoje kompetencje zawodowe, co z pewnością wpłynie na jego sytuację zawodową.

  Przez usługi rozwojowe rozumie się wszelakie kursy, szkolenia czy też warsztaty, które w istotny sposób rzutują na posiadaną wiedzę lub umiejętności. Z takiej oferty może skorzystać każdy zainteresowany.

  BUR PARP - czyli jak obniżyć koszty szkoleń zawodowych?

  Szkolenia zawodowe, niezależnie z jakiej by nie były dziedziny - czy to prawo, czy medycyna czy też obsługa maszyn - mają jedną cechę wspólną, a mianowicie są dosyć drogie. W niektórych przypadkach można liczyć na udział pracodawcy w części lub całości kosztów szkolenia, jednak nie zawsze zdarza się taka sytuacja.

  Często pracownik sam musi wyłożyć pieniądze na to, aby podnieść swoje kompetencje, wówczas poszukuje on oferty najkorzystniejszej pod kątem finansowym. Od kilkunastu już lat można liczyć na dofinansowanie szkoleń z projektów unijnych.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Wybierz nasze szkolenia online
  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  • Duża wartość szkoleniowo-merytoryczna
  • Pełna interaktywność
  • Popularne technologie: Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting
  Zapraszamy do zapoznania się z:

  Dzięki Bazie Usług Rozwojowych, za pośrednictwem Internetu w kilka minut da się wyszukać ciekawe oferty warsztatów, kursów, szkoleń czy studiów podyplomowych, które organizowane są na terenie całego kraju.

  Dlaczego warto korzystać ze szkoleń rozwojowych?

  W dzisiejszych czasach w cenie jest jedynie taki pracownik, który nieustannie stawia na własny rozwój. Nowoczesne technologie, odkrycia naukowe z różnych dziedzin czy nowinki techniczne wymagają bieżącego śledzenia informacji.

  Ponadto, zmienia się charakter pracy - zatrudniając się w jakiejś firmie, pracownik nie ma pewności ile czasu będzie w niej pracował. Nie ma tu miejsca na sentymenty - jeżeli komuś spada efektywność pracy, bądź zostaje w tyle za innymi, wówczas nadaje się tylko do zwolnienia.

  Aby zapobiec takiej sytuacji warto inwestować w rozwój kompetencji zawodowych. Dzięki szkoleniom i kursom dofinansowanym z programów unijnych jest to znacznie tańsze i prostsze.

  Warto szczegółowo prześledzić warunki określające to, kto może zostać beneficjentem konkretnego programu unijnego.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.