Czy każdy może zdobyć umiejętności handlowe?

Na sukces większości transakcji handlowych decydujący wpływ mają ludzie. W związku z tym niezwykle ważny jest odpowiedni dobór handlowców, od których to w dominującej części zależy powodzenie lub fiasko sprzedaży.

zdjęcie - (the_title())


Czy każdy może zdobyć umiejętności handlowe?

Na sukces większości transakcji handlowych decydujący wpływ mają ludzie. W związku z tym niezwykle ważny jest odpowiedni dobór handlowców, od których to w dominującej części zależy powodzenie lub fiasko sprzedaży. Wiedzę każdego handlowca pogłębia profesjonalne szkolenie telemarketing.

Bycie dobrym specjalistom z zakresu handlu nie należy do łatwych zadań. Często się słyszy, że „dobrym handlowcem trzeba się urodzić”. Co prawda predyspozycje wrodzone są niezwykle ważne, ale oprócz nich niezwykle istotne są kompetencje miękkie. Do najważniejszych z nich należą:

  • komunikatywność
  • umiejętność budowania relacji z innymi ludźmi
  • pozytywne nastawienie na klienta
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach

Umiejętności tych uczą profesjonalne szkolenia otwarte Warszawa.

Szkolenie dla handlowców, a rozwój kompetencji miękkich

Kompetencje miękkie rozumiane są jako zdolności społeczne oraz psychologiczne. Do takich umiejętności należą między innymi : praca zespołowa, autoprezentacja, komunikacja interpersonalna, motywowanie, zarządzanie czy organizowanie pracy i czasu.

Rozwój tych umiejętności jest niezwykle ważny dla handlowców, kierowników, managerów oraz wielu innych osób posiadających odpowiedzialne i wymagające stanowiska.
szkolenia telelmarketing, a realizacja celów sprzedażowych

Każde profesjonalne szkolenie dla handlowców pozwala zdobyć wiele cennych umiejętności niezbędnych w pracy zawodowej. Po ukończeniu szkolenia telelmarketing każdy handlowiec potrafi:

  • skutecznie pozyskiwać nowych klientów,
  • wykorzystywać poszczególne techniki sprzedaży podczas relacji z klientami
  • profesjonalnie osługiwać trudnych klientów,
  • prowadzić skuteczne rozmowy telefoniczne z klientami
  • negocjować ceny oraz zamykać transakcje sprzedażowe

Szkolenia otwarte Warszawa są prowadzone przez doświadczonych praktyków, którzy swoje doświadczenie przekazują zarówno w aktywnej jak i praktycznej formie. Trenerzy podczas szkolenia pokazują wszystkim uczestnikom sprawdzone sposoby działania.

Dzięki aktywnej formie szkoleń handlowcy mają możliwość trenowania  poznanych technik sprzedaży. Przekazana w trakcie szkolenia wiedza ma ogromne zastosowanie w realnej pracy i przekłada się w dużej mierze na wyniki sprzedażowe oraz efektywność działań.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.