Gdzie zdobyć certyfikat kierownika projektu?

Project management – czyli zarządzanie projektami – to wszelkie działania mające na celu realizację celów (zarówno głównych, jak i pobocznych) związanych z danym projektem. Bardzo często nazywa się go „zawodem przyszłości” i nie jest to określenie na wyrost.

zdjęcie - (the_title())


Gdzie zdobyć certyfikat kierownika projektu?

Szkolenia Project Management

Project management – czyli zarządzanie projektami – to wszelkie działania mające na celu realizację celów (zarówno głównych, jak i pobocznych) związanych z danym projektem. Bardzo często nazywa się go „zawodem przyszłości” i nie jest to określenie na wyrost.

Skuteczne zarządzanie projektami i osobami, które wchodzą w skład zespołów odpowiedzialnych za ich realizacje jest niezbędne do terminowego i całkowitego zrealizowania, co przekłada się bezpośrednio na wyniki firmy i jej pozycję na rynku.

Wiele osób odpowiedzialnych za zarządzaniem projektami wiedzę i umiejętności zdobyło z czasem, należy jednak pamiętać, że światowe trendy często się zmieniają i ewoluują, dlatego warto jest nieustannie się doskonalić. Zarówno dla tych osób, jak i wszystkich innych zainteresowanych skutecznym zarządzaniem projektami polecany jest udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Zakres szkolenia agile

W trakcie szkolenia z zakresu project managementu jego uczestnicy poznać powinni dominujące obecnie standardy zarządzania, do których zaliczają się przede wszystkim: Agile, PMI, Prince2 i CCPM.

Udział w szkoleniu powinien zagwarantować zdobycie umiejętności niezbędnych do skutecznego kierowania projektami i realizowania jego poszczególnych zadań, bez względu na poziom złożoności i skomplikowania; dotrzymywania ustalonych odgórnie terminów i harmonogramów; wybierania odpowiedniego stylu kierowania zespołem projektowym oraz organizowania efektywnych spotkań jego członków; szacowanie kosztów związanych z danym projektem oraz jego zysków; korzystania z dostępnych narzędzi i tym podobne.

Agile project management szkolenie – dla kogo?

Udział w szkoleniu z zakresu zarządzania projektami polecany jest w szczególności:

  • kadrze managerskiej,
  • kierownikom oraz liderom zespołów projektowych,
  • członkom zespołów projektowych,
  • wszystkich osób pragnących poszerzyć bądź zdobyć wiedzę z zakresu project managementu i zdobyć kompetencje specjalistyczne cenione na współczesnym rynku pracy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.