Kursy unijne

Kursy unijne cieszą się ostatnio coraz większą popularnością. Wszystko za sprawą dofinansowania, jakie jest przyznawane małym i średnim przedsiębiorstwom w ramach szkoleń. Możemy więc zupełnie za darmo nauczyć się nowych rzeczy, nie inwestując w tę naukę kompletnie nic.

10 grudnia 2018
zdjęcie - Kursy unijne


Kursy unijne cieszą się ostatnio coraz większą popularnością. Wszystko za sprawą dofinansowania, jakie jest przyznawane małym i średnim przedsiębiorstwom w ramach szkoleń.

Możemy więc zupełnie za darmo nauczyć się nowych rzeczy, nie inwestując w tę naukę kompletnie nic.

Za finansowanie szkolenia odpowiada bowiem Unia Europejska, która postanowiła otworzyć się na niewykwalifikowanych pracowników i bezrobotnych w kraju.

Nic tak nie podnosi kwalifikacji, jak dobry kurs i szkolenie.

Szybkie zdobycie wiedzy

Dzięki kursom unijnym możemy w szybki sposób zdobyć nową wiedzę, która przyda nam się w przyszłej pracy. To również idealna propozycja dla wszystkich bezrobotnych jak i tych, którzy pragną się przebranżowić. Dzisiejszy rynek pracy wymaga tego od wszystkich pracowników.

Świat się stale rozwija, dlatego również i my musimy się dostosować. Szkolenia najlepiej pomogą nam przygotować się do takich zmian. Nie ma bowiem szybszego i łatwiejszego sposobu na zdobycie wiedzy.

Kursy unijne to propozycja, z której musimy skorzystać.

Jeśli więc mamy małe bądź średnie przedsiębiorstwo i pragniemy zdobyć dofinansowanie dla naszych pracowników, powinniśmy udać się na stronę Bazy Usług Rozwojowych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online eksperckie:

Baza Usług Rozwojowych

Z pomocą bazy wszystko staje się łatwiejsze. Kursy unijne są dobrze widoczne, a my sami możemy zadecydować, który z nich jest dla nas najkorzystniejszy.

To my wybieramy firmę, która poprowadzi szkolenie. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie firmy oferujące szkolenia musiały wpierw przejść weryfikację.

Decydując się więc na dofinansowanie szkolenia zdobywamy gwarancję najlepszych na rynku świadczonych usług w dodatku zupełnie za darmo.

Możemy rozwijać swoje pasje i zainteresowania, zdobywając tym samym nowe umiejętności, które przydadzą się w pracy.

Wypełnij formularz już dziś, by niedługo udać się na interesujący cię kurs i rozpocząć przygodę, o jakiej zawsze marzyłeś, a wszystko z unijnym dofinansowaniem, które zdobyć możemy niezwykle szybko i łatwo nie wychodząc nawet z domu.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.