Między nami ludźmi

Normalny dzień pracy obfituje w liczne kontakty między pracownikami, kierownictwem i klientami. Trudno tak naprawdę zliczyć, ile ich zachodzi. Można jednak ocenić ich jakość – jeżeli klient jest zadowolony, bardzo prawdopodobne jest, że w najbliższym czasie dokona zakupu.

zdjęcie - (the_title())

   

  Normalny dzień pracy obfituje w liczne kontakty między pracownikami, kierownictwem i klientami. Trudno tak naprawdę zliczyć, ile ich zachodzi. Można jednak ocenić ich jakość – jeżeli klient jest zadowolony, bardzo prawdopodobne jest, że w najbliższym czasie dokona zakupu. Zadowolony kierownik jest bardziej skłonny do pójścia na kompromis i zgodzenia się na przyznanie urlopu. Kolega z zespołu chętnie pomoże w wypełnieniu obowiązków, jeżeli będzie wiedział, że otrzyma wsparcie, kiedy będzie go potrzebował. Kontakty interpersonalne są podstawą udanych relacji zawodowych.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Ulepsz swoje relacje, popraw swoją efektywność, odkryj swój potencjał i poznaj swoje mocne strony dzięki szkoleniu z testu Gallupa. Zobacz: talenty Gallupa po polskuMogą Cię również zainteresować: komunikacja interpersonalna warsztaty, zarządzanie stresem w organizacji.  Osobisty urok a zdolność komunikacji

  To, w jakim stopniu człowiek potrafi nawiązywać relacje i je utrzymywać związana jest doświadczeniami wyniesionymi z poprzednich lat życia. Tak samo wygląda sytuacja w miejscu pracy – nowy pracownik obserwuje swoje otoczenie, dostrzega, do jakiego rodzaju interakcji dochodzi między kolegami a kierownictwem, jakiego języka się używa. Wszystkie te czynniki mają wpływ to, jak dana osoba czuje się w zespole.

  Aby polepszyć ogólną zdolność do nawiązywania kontaktów i budowania relacji z innymi ludźmi, pracownicy uczęszczają na szkolenia interpersonalne. Uczą się tam, jak prezentować własną osobę i opinie, jak tworzyć więzi oraz oferować swoje doświadczenie innym członkom zespołu. Jednym słowem są to zdolności pokazywania światu własnego, indywidualne ja w sposób, który będzie zaakceptowany przez innych i wykorzystywany do realizowania wspólnych celów.

  Po co potrzebne są takie umiejętności?

  Na takim kursie można zyskać cenne doświadczenie oraz zdobyć wiedzę, która pomoże nie tylko w życiu zawodowym, ale też prywatnych relacjach – z bliskimi, rodziną, dziećmi oraz małżonkiem. Tylko dzięki temu pracownik jest w stanie czerpać energię do efektownej pracy, uwieńczonej sukcesami zawodowymi, które to prowadzą do poniesienia jakości pracy oraz zadowolenia klientów i pracodawcy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.