Najpopularniejsze szkolenia dla menedżerów

Bycie menedżerem to ciągły rozwój – pogłębianie wiedzy i umiejętności jest nie tylko potrzebne do zajmowania coraz wyższych stanowisk, ale również do zachowanie obecnej pozycji kierowniczej. Menedżer powinien szkolić się całościowo, wybierać kursy i szkolenia, które znacząco wzmacniają jego pozycję zawodową oraz pozwalają na rozwijanie się w różnych kierunkach.

zdjęcie - (the_title())

 

Bycie menedżerem to ciągły rozwój - pogłębianie wiedzy i umiejętności jest nie tylko potrzebne do zajmowania coraz wyższych stanowisk, ale również do zachowanie obecnej pozycji kierowniczej. Menedżer powinien szkolić się całościowo, wybierać kursy i szkolenia, które znacząco wzmacniają jego pozycję zawodową oraz pozwalają na rozwijanie się w różnych kierunkach.

Jednym z najbardziej popularnych dróg rozwoju menedżerskiego jest zarządzanie zmianą. Szkolenie tego typu pozwala na spojrzenie na cały proces zmian, którym podlega każda organizacja. Dobry menedżer powinien potrafić zarządzać przede wszystkim zmianami proceduralnymi i funkcjonalnymi, co w znaczącym stopniu wpływa na pracę wszystkich zespołów podwładnych. Szkolenie z zarządzania zmianą pozwala również na naukę tworzenia całego procesu oraz dostosowywania zmian do potrzeb pracowników, klientów i partnerów biznesowych.

Innym przydatnym szkoleniem będzie zarządzanie projektem - agile project management szkolenie, dzięki któremu menedżer poznaje uniwersalne techniki i narzędzia przydatne w planowaniu, organizowaniu i wdrażaniu każdego rodzaju projektu - biznesowego lub prywatnego. To szkolenie, które przydaje się w każdym przedsiębiorstwie, ale również w życiu codziennym: pomaga w zmianach osobistych, prowadzeniu prywatnych przedsięwzięć i znacząco wpływa na zachowanie menedżera w firmie a uniwersalizm szkolenia pozwala na działalność projektową w każdej branży.

Warto wybierać kursy i szkolenia, które posiadają dużą ilość praktycznych ćwiczeń, dzięki czemu każdy uczestnik pozna i zrozumie wiele metod z różnych gałęzi zarządzania, np. agile (agile szkolenie), scrum (scrum szkolenie). Osoba, która ukierunkowana jest na ciągły rozwój w praktycznych dziedzinach, wzmacnia swoją pozycję na rynku pracy oraz otwiera sobie drzwi do wielu przedsiębiorstw. Także pracodawca odnosi wiele korzyści z wykwalifikowanego, samodzielnego i stale uczącego się pracownika: to osoba, która z pewnością będzie w stanie wykonywać szereg obowiązków związanych z zarządzaniem oraz poradzi sobie z każdym nowym wyzwaniem, które stanie na jego drodze.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.