Prezentacja multimedialna power point

Rozwój technologi w XXI w. spowodował, a nawet wymusił na nas stworzenie zupełnie innego podejścia do prezentacji danych zagadnień, tematów, czy nawet samych siebie. Wszystko to związane było z programem power point, dostępnym na systemie Windows, w pakiecie Microsoft Office, który umożliwia tworzenie eleganckich i praktycznych prezentacji multimedialnych, będących znakomitym UZUPEŁNIENIEM naszej prezentacji.

zdjęcie - (the_title())


  Rozwój technologii w XXI w. spowodował, a nawet wymusił na nas stworzenie zupełnie innego podejścia do prezentacji danych zagadnień, tematów, czy nawet samych siebie. Wszystko to związane było z programem power point, dostępnym na systemie Windows, w pakiecie Microsoft Office, który umożliwia tworzenie eleganckich i praktycznych prezentacji multimedialnych, będących znakomitym UZUPEŁNIENIEM naszej prezentacji.

  Słowo uzupełnienie jest tutaj bardzo celowo użyte, gdyż początki kontaktu z tym programem doprowadziły do sytuacji, w której osoby referujące przygotowały prezentację multimedialną, a następnie podczas wystąpienia, po prostu ją odczytały. To nie tak powinno wyglądać.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  W dużej mierze umiejętności przywódcze można wypracować. Dobre zarządzanie zespołem to sztuka dobrego motywowania oraz delegowania zadań. Zdobądź niezbędną wiedzę potrzebną, by zostać EXELLENT MENAGEREM! Zapraszamy na szkolenie z zarządzania zespołem.Mogą Cię również zainteresować: szkolenia po angielsku, szkolenie rozwiązywanie konfliktów w zespole.

  Na szczęście aktualnie nowy trend się zmienia i coraz więcej osób wie, jak poprawnie korzystać z programu power point. Niemniej jednak, mimo dobrych chęci i dobrego sposoby prezentowania, same prezentacje wciąż pozostawiają wiele do życzenia. Nie ma co ukrywać, że aktualnie przepych nie jest już modny, zaś o wiele bardziej skłaniamy się ku prostym i delikatnym kształtom, jak i łagodnym kolorom.

  Tak samo jest w przypadku prezentacji. Mają one stanowić idealne wykończenie naszej wypowiedzi, tam gdzie trzeba pokazywać obrazy, tabele, wyniki, czy w odpowiednim momencie podkreślić mówione przez nas słowa.

  Dzięki takiemu podejściu słuchacze o wiele chętniej w pełni oddadzą się naszemu przemówieniu o wiele więcej z niego zapamiętają. Nie można jednoznacznie powiedzieć, zrób to czy tamto, a będzie OK, fakt należy pamiętać o justowaniu tekstu, odpowiedniej odległościach między akapitami, czy też o podpisywaniu z jakich źródeł korzystamy (unikniemy problemów z prawami autorskimi), lecz cała reszta zależy od nas, a dokładniej od słuchaczy.

  Należy pamiętać, że obecnie jest tak ogromy natłok informacji, ze nikt nie zapamięta niczego z danego tematu nawet jeśli zostanie on przeprowadzony w sposób wybitny. Ludzie skupiają się tylko przez kilka chwil, i właśnie w tych momentach muszą zauważyć najważniejsze aspekty naszej prezentacji.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.