Szkolenia dla sprzedawców szansą na rozwój własnego biznesu

Prowadząc firmę jednoosobową i sprzedając własny produkt potrzebujemy stworzenia sieci potencjalnych klientów. O ile jej stworzenie nie jest takie trudne, gdyż w łatwy sposób wieść o naszej działalności możemy rozprzestrzenić w Internecie, o tyle już przy pozyskaniu konkretnego grona odbiorców zaczynają się schody.

zdjęcie - (the_title())

   

  Prowadząc firmę jednoosobową i sprzedając własny produkt potrzebujemy stworzenia sieci potencjalnych klientów. O ile jej stworzenie nie jest takie trudne, gdyż w łatwy sposób wieść o naszej działalności możemy rozprzestrzenić w Internecie, o tyle już przy pozyskaniu konkretnego grona odbiorców zaczynają się schody. Trzeba bowiem wiedzieć jak przekonać kogoś do kupienia naszego produktu czy usługi bez nachalnej postawy akwizytora, a ze zrozumieniem dla potrzeb drugiego człowieka i możliwością wykorzystania tego z korzyścią dla siebie. Tego uczą szkolenia dla sprzedawców.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zdobądź wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne w profesjonalnej obsłudze klienta. Zapraszamy na szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta. Celem szkolenia jest udoskonalenie zdolności komunikacyjnych i rozwinięcie umiejętności przyjmowania postawy asertywnej w rozmowie z klientem. Dowiedz się jak budować swój wizerunek przez telefon, jak kontrolować przebieg rozmowy, jakie są zasady komunikacji werbalnej, oraz jak prowadzić rozmowę z trudnym klientem. Szkolenia powiązane z tym tematem: szkolenie telemarketing, szkolenia handlowe.

  Spotkania biznesowe muszą być prowadzone w oparciu o zachowania klientów i korygowanie na bieżąco swoich założeń. Sprzedawca musi być więc dobrym obserwatorem i znać podstawy psychologii. Już poprzez krótką rozmowę można zorientować się czy ma się do czynienia z osobowością ekstrawertyczną czy introwertyczną. Na szkoleniu dla sprzedawców można nauczyć się jak poprowadzić rozmowę aby zebrane o rozmówcy mimochodem informacje pomogły w skutecznym zrealizowaniu sprzedaży. W zależności od tego czym się zajmujemy pewnym osobom łatwiej będzie nam sprzedać nasze produkty, czy usługi. Jedni według teorii Junga w swoich postawach konsumenckich kierują się sercem, a drudzy rozumem. Trzeba więc wiedzieć jak sformułować komunikat aby trafił do konkretnej osoby. Nie może mieć ona poczucia, że jest w jakikolwiek sposób manipulowana. Można odwoływać się do czyichś emocji bądź używać rzeczowych argumentów. Najlepszy jednak jest zastosowanie jednego i drugiego jednocześnie.

  Ponieważ w relacjach biznesowych wszyscy zakładają maski, na szkoleniu można nauczyć się jak rozpoznawać czy ktoś próbuje manipulować w zaistniałej sytuacji. Dobry sprzedawca powinien przede wszystkim kreować u odbiorcy motywację do zakupów, a także odpowiednio radzić sobie i modyfikować swoje techniki sprzedażowe w zależności od zainteresowania potencjalnego klienta. Szkolenia dla sprzedawców pozwalają przy udziale coucha przećwiczyć kilka możliwych wariantów w praktyce. Taki trening pozwoli wypracować odpowiednie metody sprzedażowe i odnieść w końcu sukces w swoim biznesie.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.