Szkolenia interpersonalne

Niektórzy powiadają że biznes jest biznes i tylko pieniądze mają się zgadzać. Jest w tym trochę racji, bo przecież nikt nie prowadzi działalności gospodarczej wyłącznie pro publico bono, no chyba że jest organizacją charytatywną.

zdjęcie - (the_title())

 

Niektórzy powiadają że biznes jest biznes i tylko pieniądze mają się zgadzać. Jest w tym trochę racji, bo przecież nikt nie prowadzi działalności gospodarczej wyłącznie pro publico bono, no chyba że jest organizacją charytatywną. Jednak aby w biznesie osiągnąć sukces, konieczna jest jeszcze jedna umiejętność - a mianowicie zdobywanie i utrzymywanie relacji. Pieniądze czy lukratywne kontrakty zawsze stoją za konkretnymi ludźmi. Bez dobycia ich przychylności i bez umiejętności przekonania innych do tego, że to właśnie nasz produkt jest najlepszy na rynku daleko się nie zajdzie. Chcąc poznać tajniki rządzące relacjami w biznesie warto skorzystać z oferty jaką są szkolenia interpersonalne.

Komunikacja w biznesie, ale nie tylko, oparta jest na dwóch zasadniczych filarach - werbalnym i nie werbalnym. Niezmiernie istotne jest nie tylko to co się mówi, ale również to w jaki sposób się to prezentuje. Profesjonalizm w biznesie poznać można między innymi po doskonale ukształtowanym wizerunku. Ciężko bowiem wyobrazić sobie człowieka sukcesu, który notorycznie spóźnia się na spotkania, a jak już na nie dotrze, to wygląda jakby dopiero co wstał z łóżka.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Poznaj nasze szkolenia interpersonalne. Dowiedz się jak zwiększyć swoją efektywność osobistą, jak być wielozadaniowym, jak komunikować się z innymi w firmie, jak zarządzać sobą efektywnie.

Zapraszamy.

Zazwyczaj jest tak, że prowadząc konkretny biznes człowiek dobrze zna się na tym co robi. Jest to połowa sukcesu. Druga jego część wynika z umiejętnej sprzedaży siebie i swojej oferty. Procesu sprzedażowego nie można w tym przypadku opierać na osobistych emocjach i sympatiach. Doskonale wypadać trzeba zarówno wśród osób budzących sympatię, jak i tych z którymi na co dzień, w życiu prywatnym nie chciałoby się mieć do czynienia. Nie jest to prosta sprawa, jednak dzięki odpowiednim szkoleniom można dojść do perfekcji w kształtowaniu relacji biznesowych.

Szkolenia interpersonalne to oferta zarówno dla właścicieli firm, którzy osobiście mają kontakt z kontrahentami jak i dla szeregowych pracowników, którzy z takich warsztatów mogą wynieść cenną wiedzę dotyczącą tego w jaki sposób układać współpracę w zespole, aby unikać konfliktów, a jeżeli już takie się pojawią, to w jaki sposób skutecznie je rozwiązywać. Merytoryczna część szkolenia poparta jest intensywnymi warsztatami, na których można szlifować zdobyte wcześnie umiejętności.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.