Szkolenia z negocjacji

W firmie przede wszystkim kluczem do sukcesu jest właściwa komunikacja pomiędzy poszczególnymi osobami oraz odpowiednie dopasowanie ról do pracowników. Dzięki temu cała praca przebiega szybko i sprawnie. Jednak zagadnienie komunikacji w przedsiębiorstwie nie jest wcale takie łatwe – aby wszystko zrozumieć, potrzeba naprawdę wiele czasu. 

Gamma - Szkolenia z negocjacji

   

  W firmie przede wszystkim kluczem do sukcesu jest właściwa komunikacja pomiędzy poszczególnymi osobami oraz odpowiednie dopasowanie ról do pracowników. Dzięki temu cała praca przebiega szybko i sprawnie. Jednak zagadnienie komunikacji w przedsiębiorstwie nie jest wcale takie łatwe - aby wszystko zrozumieć, potrzeba naprawdę wiele czasu. Dlatego też warto zacząć od poszczególnych zagadnień, a potem połączyć wszystko w całość. A zatem zacznijmy od negocjacji...

  Negocjacja w firmie

  Czy negocjacje w firmie rzeczywiście się przydają? Oczywiście, że tak! Kiedy? Możliwych sytuacji jest tutaj naprawdę wiele. Przede wszystkim będzie to negocjacja z partnerem w innych firmach. Tu trzeba ustalić dogodne dla obydwu stron warunki umowy, co nieraz jest naprawdę trudnym zadaniem. Jednak to jeszcze nie wszystko. Negocjacje bowiem przydają się także w rozmowach z pracownikami - podczas ustalania pensji, zadań, zakresu odpowiedzialności. Negocjacje przydatne są także wówczas, gdy musimy pokonać konkurencję.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeśli chcesz ulepszyć swoje zdolności negocjacyjne, przejąć kontrolę nad rozmową oraz czuć się pewnie podczas prowadzenia negocjacji handlowych,  zapraszamy do udziału w szkoleniach z negocjacji, finalizacji sprzedaży, szkoleniach handlowych.

  Szkolenia z negocjacji

  Niemniej jednak negocjacje nie są proste. Trzeba przede wszystkim nauczyć się ukrywać emocje tak, aby nawet głos nas nie zdradzał. Co więcej - trzeba także umieć grać, odgrywać role tak, aby przeciwnik w negocjacjach poddał się naszemu czarowi. Oczywiście jednak wcześniej musimy wiedzieć, jaką role należy teraz zagrać. A zatem musimy znać dobrze wszelkie typy ludzi, umieć ich szybko rozpoznać i zastosować następnie odpowiednią technikę.

  Odpowiednie szkolenie

  Pamiętajmy jednak o tym, że szkolenie z negocjacji tylko wtedy przyniesie jakieś efekty, gdy będzie prowadzone przez kompetentne osoby. W innym wypadku tylko wydamy niepotrzebnie pieniądze i nic nie zyskamy. Trzeba zatem sprawdzić wcześniej, czy dana firma przeprowadza naprawdę sensowne szkolenia. Ciekawym pomysłem jest także znalezienie kilku takich dobrych firm i wysłanie pracowników na różne szkolenia a następnie zorganizowanie jakiegoś spotkania, na którym by moli oni pochwalić się swoją wiedzą.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.