Szkolenie wystąpienia publiczne

Wystąpienia publiczne powoli zaczynają być wpisane w obowiązki firmowe coraz większej grupy osób. Jeszcze jakiś czas temu, mistrzami prezentacji byli akwizytorzy lub specjaliści od marketingu i planowania rozwoju działań biznesowych.

zdjęcie - Szkolenie wystąpienia publiczne

 

Wystąpienia publiczne powoli zaczynają być wpisane w obowiązki firmowe coraz większej grupy osób. Jeszcze jakiś czas temu, mistrzami prezentacji byli akwizytorzy lub specjaliści od marketingu i planowania rozwoju działań biznesowych. Dziś praktycznie w każdej korporacji, nawet pracownicy średniego szczebla muszą posiadać umiejętności wystąpień publicznych. Tematyczne prezentacje dokonywane są zarówno przed członkami zespołu jak i przed kadrą kierowniczą. W jaki sposób nauczyć się trudnej sztuki wystąpień? Może w tym pomóc szkolenie z wystąpień publicznych, które cyklicznie organizowane jest w największych miastach w naszym kraju.

Szkolenia z wystąpień publicznych

W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na to, że można wybrać spośród dwóch rodzajów szkoleń. Pierwsza grupa, to tak zwane szkolenia otwarte, na które może zapisać się każdy. Organizowane są przeważnie w grupach dla kilkunastu osób. Druga kategoria dostępnych szkoleń, to szkolenia zamknięte organizowane na specjalne zamówienie konkretnej firmy. Są to szkolenia w których bierze udział kilka osób, przez co znacznie wzrasta efektywność procesu szkoleniowego. Jest to jednak o wiele większy wydatek niż w przypadku szkoleń otwartych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Poprowadź swój zespół do sukcesu i rozwijaj swoje kompetencje menadżerskie dzięki naszym szkoleniom menadżerskimZobacz też:

Czego można nauczyć się na takim szkoleniu?

Program szkoleniowy jest bardzo obszerny. Zawiera zarówno część merytoryczną jak i praktyczną. Główny nacisk położony jest na umiejętność panowania nad stresem i przekształcania go w pozytywną energię. Nawet najlepiej przygotowana merytorycznie osoba nie wykrztusi z siebie słowa, jeżeli sparaliżuje ją strach. Uczestnicy szkolenia zapoznają się również z elementami składowymi wystąpień publicznych, wśród których wymienić należy wartość merytoryczną prezentacji, a także sposób komunikowania się z widownią, w skład którego wchodzi odpowiednia intonacja głosu oraz postawa ciała. To tylko niektóre punkty programu szkoleniowego. Część warsztatowa sprzyja praktycznemu wykorzystaniu zdobytej wiedzy i weryfikacji nabytych wcześniej umiejętności.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.