Szkolenie z wystąpień publicznych – co, gdzie i dla kogo?

Droga do sukcesu jest często długa i kręta – doskonale wie o tym każdy, kto wspinając się po kolejnych szczeblach kariery zawodowej musiał pokonywać swoje słabości. Jedną z najbardziej przydatnych umiejętności w życiu zawodowym jest trudna sztuka autoprezentacji oraz umiejętność budowania interesujących i wciągających wystąpień publicznych. Nie każdy jednak rodzi się z takimi umiejętnościami. Dla wszystkich, których matka natura pozbawiła przyrodzonych przymiotów elokwentnych wystąpień publicznych pozostają szkolenia rozwijające te umiejętności.
   
  Droga do sukcesu jest często długa i kręta - doskonale wie o tym każdy, kto wspinając się po kolejnych szczeblach kariery zawodowej musiał pokonywać swoje słabości. Jedną z najbardziej przydatnych umiejętności w życiu zawodowym jest trudna sztuka autoprezentacji oraz umiejętność budowania interesujących i wciągających wystąpień publicznych. Nie każdy jednak rodzi się z takimi umiejętnościami. Dla wszystkich, których matka natura pozbawiła przyrodzonych przymiotów elokwentnych wystąpień publicznych pozostają szkolenia rozwijające te umiejętności.

  Szkolenie indywidualne czy grupowe?

  Szkolenie z wystąpień publicznych może być zorganizowane w dwojakiej formie. Pierwsze z nich, to szkolenia otwarte, na które może zgłosić się każdy chętny. Organizowane są niemal w każdym większym mieście na terenie całego kraju. Jako, że ilość miejsc jest znacznie ograniczona (mniejsze grupy szkoleniowe są zdecydowanie bardziej efektywne), to przy zapisie decyduje kolejność zgłoszeń i opłacenie wpisowego.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Nie stresuj się. Dowiedz się jak zachować spokój w sytuacjach stresogennych. Poznaj techniki zarządzania stresem. Pracuj nad sobą, aby przezwyciężyć stres. Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach: szkolenie zarządzanie stresem, trening pewności siebie, szkolenie - motywacja .

  Drugim rodzajem są szkolenia zamknięte. Takie warsztaty dedykowane są pracownikom konkretnej firmy. W tym przypadku grupy szkoleniowe również są niewielkie, aby dać uczestnikom maksimum komfortu. W przypadku wysyłania pracownika na szkolenie przez pracodawcę, wybór będzie prosty i uzależniony od wolnych środków finansowych i ilości pracowników do przeszkolenia.

  Szkolenie z wystąpień publicznych - jak przebiega?

  Zasadniczo, przebieg szkolenia jest uzależniony od zastosowanych metod szkoleniowych. Jednak zdecydowana większość przeprowadzanych szkoleń z wystąpień publicznych opiera się o metody warsztatowe. Wiedza uczestnikom przekazywana jest w formie mini - wykładów lub na podstawie studiów przypadku. Istotną rolę spełnia również indywidualne zaangażowanie każdego z uczestników w symulowane dialogi oraz improwizowane scenki.

  W procesie edukacyjnym wykorzystywane są również gry szkoleniowe, dzięki którym można nie tylko zintegrować ze sobą całą grupę ale również wspomagają one ćwiczenie zdobytych umiejętności.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.