Zarządzanie ludźmi – szkolenie

Stabilne jak i spójne zachowanie to istotne czynniki, które budują autorytet menedżera i wpływają na jego odbiór. Dlatego właśnie tak ważne jest zdefiniowanie własnej wizji na pozycji menadżera, określenie swojej zawodowej roli, hierarchii wartości w zespole jak i tworzenie standardów i zasad wobec współpracy z pracownikami. Wszystko to przyczynia się do skutecznego zarządzania swoim zespołem. Bez misji i celów nie możemy mówić o jakiejkolwiek konsekwencji. Zadania te ułatwi nam szkolenie z zarządzania ludźmi.

   
  Stabilne jak i spójne zachowanie to istotne czynniki, które budują autorytet menedżera i wpływają na jego odbiór. Dlatego właśnie tak ważne jest zdefiniowanie własnej wizji na pozycji menadżera, określenie swojej zawodowej roli, hierarchii wartości w zespole jak i tworzenie standardów i zasad wobec współpracy z pracownikami.

  Wszystko to przyczynia się do skutecznego zarządzania swoim zespołem. Bez misji i celów nie możemy mówić o jakiejkolwiek konsekwencji. Zadania te ułatwi nam szkolenie z zarządzania ludźmi.

  3 etapy szkolenia

  Szkolenie z zarządzania ludźmi rozpoczyna się od komunikacji interpersonalnej. Proces ten ma w końcu wpływ na wszystkie nasze dalsze działania. Właśnie dlatego rozpoczęcie szkolenia od niego jest tak ważne. Od sposobu, w jaki się komunikujemy zależy bardzo dużo: to, jak postrzegamy innych, rozumiemy ich oraz jak sami jesteśmy przez innych odbierani. Wszystko to ma wpływ na sukcesy w naszym życiu. Rzeczy tej nauczyć może się każdy - wystarczy przejść szkolenie z zarządzania ludźmi.
   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gamma. W poprzednim roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Oferujemy szkolenia HR, managerskie, sprzedażowe i szkolenia dla administracji publicznej. W rankingu Gazety Finansowej – „Najlepsze Firmy Szkoleniowe” po raz kolejny zajęliśmy 1 miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Druga część poświęcona jest planowaniu i zarządzaniu. Zapoznajemy się z podstawowymi pojęciami. Dowiemy się, jakie cechy i postawy temu sprzyjają. Ponadto uczymy się technik planowania, wyznaczania celów i nadawania im pewnych priorytetów. Uczestnicy szkolenia nauczą się w jaki sposób wyznaczać zespołowi cele.

  Motywowanie ludzi

  Ostatnia część szkolenia przeznaczona jest na zagadnienia związane z zarządzaniem ludźmi jak i motywowaniem ich do dalszej pracy. Bez wyznaczenia planów praca pozbawiona jest sensu. Odpowiednie organizowanie jej znacząco ułatwia porozumiewanie się w zespole, relacje między współpracownikami a także dotarcie do określonych przez menadżera celów.

  Szkolenie z zarządzania ludźmi umożliwi nam wypracowanie indywidualnego stylu kierowania naszym zespołem. Dowiemy się, jak zwracać się do pracowników, aby rozumieli nasz przekaz. Poznamy metody skutecznej motywacji, jak i oceny pracy.
   
  Czas, jakim dysponujemy będziemy po szkoleniu wykorzystywać w 100%, zwiększając przy tym efektywność własną, jak i swoich pracowników. Warsztaty tego typu idealnie sprawdzą się dla osób, które znajdują się na stanowiskach kierowniczych, menadżerskich czy dla dyrektorów i liderów zespołów. W skrócie - dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są tematyką zarządzania ludźmi.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.