Integracja na Mazurach

Jeśli klienci mają jakieś precyzyjnie określone preferencje dotyczące integracji pracowników to zwykle słyszymy rozmarzone „…a może team building na Mazurach” . Będzie woda, plaża, lasy, cisza, spokój, kajaki, rowery wodne, ogniska, grille, stadniny koni – i  tu się kończy oddech zamawiającego 🙂

21 grudnia 2018
zdjęcie - Integracja na Mazurach

Integracja na Mazurach

Jeśli klienci mają jakieś precyzyjnie określone preferencje dotyczące integracji pracowników to zwykle słyszymy rozmarzone „…a może integracja na Mazurach” . Będzie woda, plaża, lasy, cisza, spokój, kajaki, rowery wodne, ogniska, grille, stadniny koni – i  tu się kończy oddech zamawiającego :)

Oczywiście, że możemy i prowadzimy integrację na Mazurach. Jeśli jednak Klient nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie lokalizacji i sprawa jest otwarta staramy się porozmawiać z Klientem o jego oczekiwaniach.

Jeśli uczestnicy imprezy pracują w całej Polsce to Mazury nie muszą być najlepszym pomysłem. Zgodzą się z tym zwłaszcza pracujący w woj. zachodniopomorskim bądź lubuskim. Z drugiej strony  lasy, stadniny i grille wraz z łodziami i kajakami można uzyskać w Polsce centralnej – jeśli już mamy dość Zalewu Zegrzyńskiego to może Jezioro Dworskie bądź Białe pod Płockiem.

W ogóle jest sporo fajnych alternatyw dla Mazur. Przykładowo:

Zamek w Żelechowie – mają własny browar, piękny park, basen, okolice z ciekawą historią (tereny żydowskie), dobre jedzenie, sale szkoleniowe i pokoje w dobrym standardzie. Wszystko w rozsądnych pieniądzach i z dala od dzikich tłumów. Teambuilding realizowany w tym pałacu może bazować na grze przestrzennej, geochasingu albo LARP’ach wykorzystujących przestrzenie piwniczne.

Jeśli już las i dzika przyroda to proponujemy Siołobudy w Puszczy Białowieskiej. Nie ma tam luksusów – więc jeśli grupa zorientowana jest na SPA i degustację cygar czy whiskey to pewnie nie ten adres. Natomiast teambuilding we wschodnich klimatach – rozsmakowanie się w rosyjskiej Soliance, kwasie chlebowych, pielmieniach i wszelkich rodzajach Żubrówek – to alternatywa, można by rzec, hipsterska.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Firmowe imprezy integracyjne są idealną okazją na nawiązanie relacji między pracownikami.  Impreza integracyjna,podczas której uczestnicy doświadczają atrakcyjnych w formie gier szkoleniowych, a następnie z pomocą trenera pozyskują wiedzę na temat zjawisk i procesów, które zaszły, może stać się solidnym fundamentem dalszych relacji służbowych.

Poznaj nasze rozwiązania zaprojektowane w duchu team building :

Integracja czy teambuilding w Siołobudach to propozycja, dla tych, którzy docenią spowalniający czas, pianie koguta o świcie i tańce mgieł na granicy puszczy. Teren Siołobud daje ogromne możliwości eventowe (choć pewnie właściciele nie myślą o tym w ten sposób). Jest tam skansen, mnóstwo chatynek, niedalekie miejsce mocy z liczącymi kilkaset lat dębami.  Można więc przeprowadzić w tych pięknych okolicznościach przyrody survival, orienteering, LARP, klasyczny teambuilding outdoorowy, grę miejską (w samej Białowieży, pobliskich klimatycznych cerkwiach, w restauracji carskiej usytułowanej w budynkach carskiej stacji kolejowej).

Jeszcze inną opcją będzie Jura Krakowsko-Częstochowska – ze swoimi widokami jak z Polski Piastowskiej, ostańcami i zamkami warownymi na szlaku Orlich Gniazd. Ośrodków zdatnych, żeby przeprowadzić teambuilidng jest wiele – wszystkie do siebie podobne  poza oczywistym wyborem Zamkiem w Bobolicach. Tam poza tradycyjnymi integracjami i LARP’ami można przeprowadzić znakomite warsztaty kulinarne – na przepisach staropolskich, z degustacją nalewek i miodów pitnych.

Impreza firmowa na Mazurach ma jeden niezaprzeczalny bonus: Żagle!. Wszelkie zawody, teambuildingi wykorzystujące większe i mniejsze jednostki pływające – oczywiście poruszane wiatrem można przeprowadzić teoretycznie na różnych akwenach, ale tylko Mazury dają taką przestrzeń (zwłaszcza poza sezonem wakacyjnym). Wtedy nie ma dyskusji i obieramy kierunek Wielkich Jezior Mazurskich.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

24 czerwca 2019
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
24 czerwca 2019
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
24 czerwca 2019
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
24 czerwca 2019
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.
24 czerwca 2019
Wiele mówi się ostatnio o różnych formach, które mogą przybierać szkolenia integracyjne dla firm. Kreatywność pod tym względem bywa naprawdę olbrzymia. Każdemu z tego typu pomysłów powinna jednak zawsze przyświecać idea team buildingu. Czym on tak naprawdę jest i do czego może się przydać podczas wyjazdów firmowych?
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.