Motywowanie do pracy

Pracowników można motywować, aby dawali z siebie więcej, wkładali więcej serca w wykonywanie obowiązków, podnosili swoje kwalifikacje, 

Gamma - Motywowanie do pracy

  Pracowników można motywować, aby dawali z siebie więcej, wkładali więcej serca w wykonywanie obowiązków, podnosili swoje kwalifikacje, lub pracowali z większym zapałem. Niestety, kiedy następuje konieczność motywowania pracowników do pracy samej w sobie, najprawdopodobniej mamy do czynienia ze źle dobranym zespołem.

  Zmotywować pracowników, aby dawali z siebie sto procent można natomiast na wiele sposobów. Istnieje mnóstwo technik, dzięki którym jest możliwe doprowadzenie do sytuacji, w której pracownicy będą z przyjemnością wykonywali swoją pracę, a przychodzenie do biura przestanie być przykrym obowiązkiem. Jedną z niezbędnych praktyk jest komunikacja między pracodawcą a pracownikami.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jak zachować life work balance? Jak nie bać się zmian? Jak opanować paraliżujący stres w życiu prywatnym i zawodowym? Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? Jak zachować równowagę w emocjach? Zapoznaj się z naszymi szkoleniami interpersonalnymi:szkolenie asertywność, stres szkolenie, zarządzanie czasem szkolenie.

  Zapoznaj się z naszym działem szkoleń sprzedażowych.

   

  Konsultowanie ważnych dla personelu spraw z głównymi zainteresowanymi podniesie stopień ich zaufania do pracodawcy, poczują się oni wysłuchani i ważni dla firmy.

  Wprowadzenie pozytywnej energii do miejsca pracy także podniesie poziom motywacji wśród zatrudnionych. Skupienie się na sukcesach, nagrodach, pochwałach i pozytywne nastawienie względem pracy ze strony prezesa, szefa czy menadżera sprawią, że praca stanie się dla podopiecznych przyjemniejsza, a co za tym idzie - wykonywać obowiązki będą oni z większym zapałem.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.