Zarządzanie jakością krok po kroku

Zarządzanie jakością to innymi słowy przewidywanie i planowanie wszelkich czynności i zadań, które przyczynić się mogą do utrzymania wysokiego poziomu dostarczanych usług. 

zdjęcie - (the_title())

Zarządzanie jakością to innymi słowy przewidywanie i planowanie wszelkich czynności i zadań, które przyczynić się mogą do utrzymania wysokiego poziomu dostarczanych usług. Zarządzanie jakością ma na celu zapewnienie stabilności biznesu lub organizacji. Składa się na nią: planowanie jakości, zapewnianie jakości, kontrola jakości, oraz jej poprawa.

Zarządzanie jakością skupione jest jednak nie tylko na samym standardzie dostarczanych usług, lecz także na zapewnieniu niezbędnych do osiągnięcia wysokiego poziomu środków. Polega to na skupieniu na ciągłym usprawnianiu procesów, produktów i narzędzi, ale również planowaniu koniecznego rozwoju edukacji personelu.

 

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Wybierz nasze szkolenia.

Dowiesz się m.in. jak budować zespół, jak wzmocnić motywację w sobie i organizacji, jak utrzymać najlepszych pracowników w firmie, jak skutecznie zarządzać projektami wg PMI.

 

Jak stwierdził Andy Nichols: "McDonald's musi mieć pewność, że każdy burger jest taki, jaki powinien być bez próbowania każdego burgera.".

W praktyce może to oznaczać konieczność stworzenia systemu, dzięki któremu fabryki czy sklepu nie opuści wadliwy produkt.

Innym przykładem, w przypadku sprzedaży produktów i usług poprzez call center, jest nagrywanie rozmów, lub kontrolne połączenia z pracownikami call center, wykonywane przez pracowników innego działu w celu upewnienia się, że standard obsługi klienta jest utrzymany na możliwie wysokim poziomem, oraz aby wprowadzenie koniecznych usprawnień.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.