Zarządzanie jakością krok po kroku

Zarządzanie jakością to innymi słowy przewidywanie i planowanie wszelkich czynności i zadań, które przyczynić się mogą do utrzymania wysokiego poziomu dostarczanych usług. 

Gamma - Zarządzanie jakością krok po kroku

  Zarządzanie jakością to innymi słowy przewidywanie i planowanie wszelkich czynności i zadań, które przyczynić się mogą do utrzymania wysokiego poziomu dostarczanych usług. Zarządzanie jakością ma na celu zapewnienie stabilności biznesu lub organizacji. Składa się na nią: planowanie jakości, zapewnianie jakości, kontrola jakości, oraz jej poprawa.

  Zarządzanie jakością skupione jest jednak nie tylko na samym standardzie dostarczanych usług, lecz także na zapewnieniu niezbędnych do osiągnięcia wysokiego poziomu środków. Polega to na skupieniu na ciągłym usprawnianiu procesów, produktów i narzędzi, ale również planowaniu koniecznego rozwoju edukacji personelu.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Wybierz nasze szkolenia.

  Dowiesz się m.in. jak budować zespół, jak wzmocnić motywację w sobie i organizacji, jak utrzymać najlepszych pracowników w firmie, jak skutecznie zarządzać projektami wg PMI.

   

  Jak stwierdził Andy Nichols: "McDonald's musi mieć pewność, że każdy burger jest taki, jaki powinien być bez próbowania każdego burgera.".

  W praktyce może to oznaczać konieczność stworzenia systemu, dzięki któremu fabryki czy sklepu nie opuści wadliwy produkt.

  Innym przykładem, w przypadku sprzedaży produktów i usług poprzez call center, jest nagrywanie rozmów, lub kontrolne połączenia z pracownikami call center, wykonywane przez pracowników innego działu w celu upewnienia się, że standard obsługi klienta jest utrzymany na możliwie wysokim poziomem, oraz aby wprowadzenie koniecznych usprawnień.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.