Szkolenia kodeks pracy

Choć ogólną wiedzę z zakresu prawa pracy powinniśmy mieć wszyscy, to niestety często ta wiedza jest poniżej absolutnego minimum. Najczęściej powierzchowną, bardzo podstawową wiedzę w zakresie prawa pracy zdobywamy w szkole średniej. Jednakże, jest to zaledwie zarys wiedzy w tym temacie, który każdy z nas, dla swojego własnego dobra, powinien indywidualnie poszerzać.

18 czerwca 2018
zdjęcie - Szkolenia kodeks pracy

 

Choć ogólną wiedzę z zakresu prawa pracy powinniśmy mieć wszyscy, to niestety często ta wiedza jest poniżej absolutnego minimum. Najczęściej powierzchowną, bardzo podstawową wiedzę w zakresie prawa pracy zdobywamy w szkole średniej. Jednakże, jest to zaledwie zarys wiedzy w tym temacie, który każdy z nas, dla swojego własnego dobra, powinien indywidualnie poszerzać.

Doskonałe do tego mogą okazać się np. szkolenia kodeks pracy, podczas których omawiane są szczegółowo różne zapisy w kodeksie pracy oraz kodeksie cywilnym w zakresie dotyczącym pracy.

Można także samodzielnie sięgnąć po pisma branżowe, bądź wykorzystać wiele ciekawych informacji, które można znaleźć w internecie. Tutaj jednak należy nadmienić, że wszelkie informacje zaczerpnięte z internetu powinny być jeszcze dodatkowo zweryfikowane, bowiem nigdy nie wiemy, czy autor tekstu sumiennie przyłożył się do jego napisania i uaktualnił swoją wiedzę.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Działy kadr czekają zmiany wynikając z prezydenckiej nowelizacji kodeksu pracy oraz nowe obowiązki antykorupcyjne narzucone ustawą o jawności życia publicznego, ale ważniejsze jest przygotowanie firm na rewolucję dotyczącą akt pracowniczych, która jest planowana niebawem. Zapraszamy  na szkolenie zmiany w prawie pracy 2022.

Uczestników tego szkolenia interesują również:

W przypadku szkolenia kodeks pracy nie istnieje taka obawa, bowiem osoby prowadzące tego rodzaju szkolenia musza zawsze posiadać najbardziej aktualną, szeroką i zweryfikowaną wiedzę na ten temat.

Chcąc więc wyposażyć się w aktualne wiadomości i poznać obowiązujące przepisy z zakresu zatrudniania pracowników czy też świadczenia pracy na czyjąś rzecz, najlepiej jest udać się na szkolenia kodeks pracy, podczas których bez wątpienia w stopniu wyczerpującym zostanie przekazana wszelka wiedza z zakresu prawa pracy.

Bez względu na to, jakie stanowisko zajmujemy w firmie, jak również czy jesteśmy pracownikiem lub też pracodawcą, warto poznać wszelkie najistotniejsze informacje dotyczące prawa pracy. Dzięki temu można być spokojnym o nieświadome łamanie przepisów prawa obowiązującego w naszym kraju.

Zajrzyj do naszej strefy wiedzy po więcej artykułów z prawa pracy:


Dla własnych korzyści, każdy pracownik i każdy pracodawca powinni regularnie poszerzać i ugruntowywać swoją wiedzę na temat prawa pracy, a także aktualizować ją, bowiem wprowadzone w kodeksie pracy zmiany, mogą całkowicie zmieniać dotychczasowe prawo w jakimś zakresie, co w niektórych przypadkach może stanowić źródło ogromnych problemów.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.