Co dają szkolenia z zarządzania czasem pracy?

Zarządzanie czasem pracy jest wciąż aktualnym tematem. Ogromna liczba osób interesuje się tym, w jaki sposób planować swoje działania, aby jak najskuteczniej i najefektywniej wywiązywać się ze swoich obowiązków.

   
  Zarządzanie czasem pracy jest wciąż aktualnym tematem. Ogromna liczba osób interesuje się tym, w jaki sposób planować swoje działania, aby jak najskuteczniej i najefektywniej wywiązywać się ze swoich obowiązków.

  Pracownicy poszukują informacji na ten temat w internecie, a także chętnie udają się do trenerów personalnych, którzy chętnie podpowiadają, jakie techniki warto zastosować, by jeszcze lepiej wykorzystać swój czas.
   
  Temat skutecznego zarządzania czasem pracy jest tak popularny, że wciąż organizowane są szkolenia, które dotyczą tego tematu. Podczas szkoleń omawiane są nie tylko techniki, sposoby i metody zarządzania swoim czasem pracy, ale również sobą w czasie, oraz zarządzania czasem innych pracowników.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na zaawansowane dwudniowe warsztaty dotyczące planowania i rozliczania czasu pracy w 2018 r., oraz orzecznictwa Czas pracy dla zaawansowanych.

  Uczestnicy szkolenia interesują się również:

  Szkolenia i kursy te dedykowane są nie tylko pracownikom przedsiębiorstw, ale również kadrze zarządzającej, liderom grup, czy menedżerom, którzy często w swojej pracy muszą wspierać pracowników w zarządzaniu czasem pracy, jak i muszą skutecznie delegować zadania wśród pracowników.
   
  Choć temat ten jest często poruszany, to nieustannie wiele osób zadaje sobie pytanie, co dają szkolenia z zarządzania czasem pracy?
   
  Szkolenia i kursy z tego zakresu dają przede wszystkim wiedzę teoretyczną i poszerzają wiadomości z tematu zarządzania czasem pracy i sobą w czasie. Podczas szkoleń omawiane są najnowsze techniki i narzędzia, które mogą skutecznie pomóc w planowaniu swojego dnia pracy, bądź też czyjegoś.

  Szkolenia pozwalają również dowiedzieć się, w jaki sposób grupować swoje obowiązki, aby nigdy nie pominąć tych najważniejszych, ale nauczyć się rezygnować z tych zajęć, które mogą być bezproduktywne lub bezcelowe, a także tych, które po prostu zabierają nasz czas.
   
  Ponadto, szkolenia z zakresu zarządzania czasem pracy mogą dać podstawy do tego, by nauczyć się planowania swojego działania zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Nie da się bowiem ukryć, że w wielu przypadkach warto mieć opracowany jakiś plan działania, który realizując będzie można osiągnąć wszystkie swoje zaplanowane cele.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.