Co dają szkolenia z zarządzania czasem pracy?

Zarządzanie czasem pracy jest wciąż aktualnym tematem. Ogromna liczba osób interesuje się tym, w jaki sposób planować swoje działania, aby jak najskuteczniej i najefektywniej wywiązywać się ze swoich obowiązków.

 
Zarządzanie czasem pracy jest wciąż aktualnym tematem. Ogromna liczba osób interesuje się tym, w jaki sposób planować swoje działania, aby jak najskuteczniej i najefektywniej wywiązywać się ze swoich obowiązków.

Pracownicy poszukują informacji na ten temat w internecie, a także chętnie udają się do trenerów personalnych, którzy chętnie podpowiadają, jakie techniki warto zastosować, by jeszcze lepiej wykorzystać swój czas.
 
Temat skutecznego zarządzania czasem pracy jest tak popularny, że wciąż organizowane są szkolenia, które dotyczą tego tematu. Podczas szkoleń omawiane są nie tylko techniki, sposoby i metody zarządzania swoim czasem pracy, ale również sobą w czasie, oraz zarządzania czasem innych pracowników.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy na zaawansowane dwudniowe warsztaty dotyczące planowania i rozliczania czasu pracy w 2018 r., oraz orzecznictwa Czas pracy dla zaawansowanych.

Uczestnicy szkolenia interesują się również:

Szkolenia i kursy te dedykowane są nie tylko pracownikom przedsiębiorstw, ale również kadrze zarządzającej, liderom grup, czy menedżerom, którzy często w swojej pracy muszą wspierać pracowników w zarządzaniu czasem pracy, jak i muszą skutecznie delegować zadania wśród pracowników.
 
Choć temat ten jest często poruszany, to nieustannie wiele osób zadaje sobie pytanie, co dają szkolenia z zarządzania czasem pracy?
 
Szkolenia i kursy z tego zakresu dają przede wszystkim wiedzę teoretyczną i poszerzają wiadomości z tematu zarządzania czasem pracy i sobą w czasie. Podczas szkoleń omawiane są najnowsze techniki i narzędzia, które mogą skutecznie pomóc w planowaniu swojego dnia pracy, bądź też czyjegoś.

Szkolenia pozwalają również dowiedzieć się, w jaki sposób grupować swoje obowiązki, aby nigdy nie pominąć tych najważniejszych, ale nauczyć się rezygnować z tych zajęć, które mogą być bezproduktywne lub bezcelowe, a także tych, które po prostu zabierają nasz czas.
 
Ponadto, szkolenia z zakresu zarządzania czasem pracy mogą dać podstawy do tego, by nauczyć się planowania swojego działania zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Nie da się bowiem ukryć, że w wielu przypadkach warto mieć opracowany jakiś plan działania, który realizując będzie można osiągnąć wszystkie swoje zaplanowane cele.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.