Co dają szkolenia z zarządzania czasem pracy?

Zarządzanie czasem pracy jest wciąż aktualnym tematem. Ogromna liczba osób interesuje się tym, w jaki sposób planować swoje działania, aby jak najskuteczniej i najefektywniej wywiązywać się ze swoich obowiązków.

26 czerwca 2018
zdjęcie - Co dają szkolenia z zarządzania czasem pracy?
 
Zarządzanie czasem pracy jest wciąż aktualnym tematem. Ogromna liczba osób interesuje się tym, w jaki sposób planować swoje działania, aby jak najskuteczniej i najefektywniej wywiązywać się ze swoich obowiązków.

Pracownicy poszukują informacji na ten temat w internecie, a także chętnie udają się do trenerów personalnych, którzy chętnie podpowiadają, jakie techniki warto zastosować, by jeszcze lepiej wykorzystać swój czas.
 
Temat skutecznego zarządzania czasem pracy jest tak popularny, że wciąż organizowane są szkolenia, które dotyczą tego tematu. Podczas szkoleń omawiane są nie tylko techniki, sposoby i metody zarządzania swoim czasem pracy, ale również sobą w czasie, oraz zarządzania czasem innych pracowników.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy na zaawansowane dwudniowe warsztaty dotyczące planowania i rozliczania czasu pracy w 2018 r., oraz orzecznictwa Czas pracy dla zaawansowanych.

Uczestnicy szkolenia interesują się również:

Szkolenia i kursy te dedykowane są nie tylko pracownikom przedsiębiorstw, ale również kadrze zarządzającej, liderom grup, czy menedżerom, którzy często w swojej pracy muszą wspierać pracowników w zarządzaniu czasem pracy, jak i muszą skutecznie delegować zadania wśród pracowników.
 
Choć temat ten jest często poruszany, to nieustannie wiele osób zadaje sobie pytanie, co dają szkolenia z zarządzania czasem pracy?
 
Szkolenia i kursy z tego zakresu dają przede wszystkim wiedzę teoretyczną i poszerzają wiadomości z tematu zarządzania czasem pracy i sobą w czasie. Podczas szkoleń omawiane są najnowsze techniki i narzędzia, które mogą skutecznie pomóc w planowaniu swojego dnia pracy, bądź też czyjegoś.

Szkolenia pozwalają również dowiedzieć się, w jaki sposób grupować swoje obowiązki, aby nigdy nie pominąć tych najważniejszych, ale nauczyć się rezygnować z tych zajęć, które mogą być bezproduktywne lub bezcelowe, a także tych, które po prostu zabierają nasz czas.
 
Ponadto, szkolenia z zakresu zarządzania czasem pracy mogą dać podstawy do tego, by nauczyć się planowania swojego działania zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Nie da się bowiem ukryć, że w wielu przypadkach warto mieć opracowany jakiś plan działania, który realizując będzie można osiągnąć wszystkie swoje zaplanowane cele.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.