Czym się zajmuje zarządca nieruchomości?

Zarządca nieruchomości jest osobą fizyczną, która prowadzi działalność związaną z zarządzaniem nieruchomościami we własnym zakresie, zarówno na własne konto, jak i ryzyko.


Czym się zajmuje zarządca nieruchomości?

Zarządca nieruchomości jest osobą fizyczną, która prowadzi działalność związaną z zarządzaniem nieruchomościami we własnym zakresie, zarówno na własne konto, jak i ryzyko.

Praca zarządcy nieruchomościami oparta jest między innymi na monitorowaniu i analizowaniu wszelkich czynników, od których uzależnione jest prowadzenie racjonalnego gospodarowania lokalami oraz podejmowaniu decyzji strategicznych, które wpływają bezpośrednio zarówno na bieżące, jak i przyszłe planowanie jak najefektowniejszego i przynoszącego zysk dysponowania nieruchomościami, jakie znajdują się w jego gestii.

Gwarancją osiągnięcia zysku z konkretnej nieruchomości wraz z pożytkiem dla jej mieszkańców jest wiedza, profesjonalne przygotowanie oraz nabyta praktyka, w których zdobyciu pomoc może odbycie stosownych szkoleń. Szkolenia z nieruchomości i kwestii z nimi związanych to przede wszystkim:

  • Szkolenie zarządzanie nieruchomościami, przeznaczone dla wszystkich osób zajmujących się zadaniami z zakresu zarządzania nieruchomościami bez względu na pełnione funkcje, a także osoby, które są związane zawodowo z realizacją czynności inspektora nadzoru. Szkolenie może być także pomocne dla wszelkich inwestorów, autorów projektów budowlanych czy osób będących na stanowisku kierownika budowy.

    Dzięki udziałowi w szkoleniu jego uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania nieruchomościami i nadzoru nad inwestycjami budowlanymi oraz nauczą się praktycznych umiejętności stosowania przepisów.

  • Szkolenia przetargi publiczne (czy też zamówień publicznych) przeznaczone są zarówno dla pracowników wydziałów zamówień publicznych i inwestycji oraz członków komisji przetargowych, którzy mogą w toku szkolenia poznać prawidłowe sposoby udzielania zamówień publicznych na dostawy, usługi i roboty budowlane od określenia potrzeb do zawarcia umowy. 

    Przydatne będzie także dla pracowników działów sprzedaży, którzy przygotowują oferty do przetargów i inne osoby zainteresowane tematyką zamówień publicznych (w tym zarządców nieruchomościami), którzy mogą dzięki szkoleniu zapoznać się z zasadami udzielania zamówień publicznych i wynikającymi z nich prawami i obowiązkami, których przestrzeganie umożliwia skuteczne ubieganie się o zamówienia.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Całokształt przepisów związanych z najmem i zarządzaniem nieruchomościami zawarty w szkoleniu manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami. Serdecznie zapraszamy.

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

 

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.