Dlaczego warto inwestować w szkolenia z programów biurowych?

Rynek usług związanych z organizacją szkoleń rozrasta się z każdym rokiem. Powodem tego jest między innymi rosnące zapotrzebowanie na profesjonalnie realizowane tego typu usługi. Wiele osób decyduje się na udział w szkoleniach aby zdobyć aktualną wiedzę z interesujących ich dziedzin lub zdobyć nowe umiejętności.


Dlaczego warto inwestować w szkolenia z programów biurowych?

Rynek usług związanych z organizacją szkoleń rozrasta się z każdym rokiem. Powodem tego jest między innymi rosnące zapotrzebowanie na profesjonalnie realizowane tego typu usługi.

Wiele osób decyduje się na udział w szkoleniach aby zdobyć aktualną wiedzę z interesujących ich dziedzin lub zdobyć nowe umiejętności. Ponadto coraz więcej firm decyduje się na to, aby zlecać realizację szkole dla swoich pracowników, dobranych odpowiednio pod względem tematyki oraz dostosowane indywidualnie pod względem czasu trwania.

Do szkoleń, które cieszą się bardzo dużą popularnością zarówno wśród osób indywidualnie poszukujących kursów jak też wśród firm na pewno zaliczyć należy szkolenie MS Excel 2016 i podobne, związane z obsługą programów biurowych, zaliczanych do pakietu MS Office. Programy te bowiem są wykorzystywane w codziennej pracy niemalże w każdej firmie.

Gdy chodzi o szkolenie Excel podstawy obejmują przede wszystkim zapoznanie z programem, jego przeznaczeniem oraz podstawowymi możliwościami. Jeżeli więc ktoś posiada podstawową wiedzę z zakresu obsługi tego oprogramowania, powinien raczej zdecydować się na uczestnictwo w szkoleniu dla osób zaawansowanych. Na takich kursach bowiem pomija się kwestie związane z podstawową obsługą programu, a plan szkolenia skupia się niezwykle często na przybliżeniu mniej znanych, ale niezwykle przydatnych funkcji oprogramowania.

Niezwykle często wybierane jest także szkolenie MS Access, oprogramowania równie często wykorzystywanego co Excel czy Word. Umożliwia tworzenie baz danych, do czego mona wykorzystać dokumenty utworzone w Excelu czy w edytorze tekstowym Word.

Odpowiednia znajomość każdego oprogramowania z pakietu MS Office pozwala na bezproblemowe korzystanie z niego w każdej sytuacji jak również wykorzystywanie pełni funkcji, jakie dają poszczególne programy. Z pewnością dzięki temu pracownik może znacznie efektywniej wykonywać swoją pracę, dlatego też dla firm realizacja szkoleń z zakresu programów pakietu Office jest niezwykle korzystna z punktu rozwój całej firmy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy na zaawansowane dwudniowe warsztaty dotyczące planowania i rozliczania czasu pracy w 2018 r., oraz orzecznictwa Czas pracy dla zaawansowanych.

Uczestnicy szkolenia interesują się również:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.