Jak zdobyć wiedzę na temat prowadzenia projektów i przetargów?

Deweloper to osoba która zajmuje się sprzedażą nieruchomości na rynku pierwotnym. Najczęściej oferuje on mieszkania lub domy, które są w budowie uzyskując przy tym środki na dalszą realizację budowy i jej ukończenie.

zdjęcie - (the_title())


Jak zdobyć wiedzę na temat prowadzenia projektów i przetargów?

Deweloper to osoba która zajmuje się sprzedażą nieruchomości na rynku pierwotnym. Najczęściej oferuje on mieszkania lub domy, które są w budowie uzyskując przy tym środki na dalszą realizację budowy i jej ukończenie. Dzięki jego działalności mamy możliwość nabycia mieszkania, które jest tańsze niż to gotowe a przy tym mamy możliwość delikatnej ingerencji w jego wygląd.

Odpowiada on nie tylko za sprzedaż nieruchomości ale również organizuje spotkanie z prawnikiem, gdzie wypisywana jest umowa sprzedaży oraz zostają wprowadzone zmiany w księgach wieczystych. Zawód ten wymaga jednak wiedzy z zakresu zarówno prawa budowlanego, jak również prawa finansowego. Dobry deweloper powinien mieć opanowane kontakty z potencjalnymi inwestorami oraz klientami. Jeśli nie posiada on takiej wiedzy konieczne jest wybranie szkolenia dla deweloperów.

Na tym szkoleniu oprócz zagadnień prawnych poruszane są kwestie savoir-vivre w branży oraz umiejętności związane z prowadzeniem działalności deweloperskiej. Szkolenia dla deweloperów to również kwestie zarządzania i pozyskiwania gruntów oraz kontaktów z inwestorami.

W tego typu branży bardzo istotne jest również radzenie sobie z presją czasu i stresem związanym z nieustannym staraniem się o klienta i nowe inwestycje. Szkolenia projekt inwestycyjny w pewnym sensie również dotyczy deweloperów. To bowiem od inwestycji zależy czy deweloperzy będą mieli co sprzedawać. Szkolenia projekt inwestycyjny dotyczy zarządzania i organizacji projektów. Porusza również takie kwestie jak analiza ryzyka czy tendencje w budownictwie.

Szkolenia dla pracowników samorządowych to również bardzo istotne kursy które podnoszą kwalifikacje pracowników administracji publicznej. Szkolenia dla pracowników samorządowych dotyczą zarówno sposobów wykonywania swojego zawodu jak również kwestii takich jak organizacja dokumentów czy praca w zespole. Takie szkolenia oprócz zagadnień merytorycznych oferują szereg warsztatów i szkoleń, dzięki którym zyskacie nie tylko wiedzę teoretyczną ale i praktyczną, która jest tak szalenie potrzebna w każdym zawodzie.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

Praktyczne warsztaty  poruszające najważniejsze, problematyczne tematy dotyczące przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Zapraszamy na szkolenie!

Uczestników tego szkolenia interesują również:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.