Obsługa arkusza kalkulacyjnego MS Excel na poziomie podstawowym

Arkusz kalkulacyjny programu pakietu Microsoft Excel w chwili obecnej jest jednym z najpopularniejszych programów biurowych na całym świecie, a jego sława wynika z bardzo szerokich praktycznych możliwości jego zastosowania. Ujmując rzecz statystyczne – 80% użytkowników tej aplikacji, wykorzystuje tylko 20% jej możliwości (niejednokrotnie nawet mniej).

zdjęcie - Obsługa arkusza kalkulacyjnego MS Excel na poziomie podstawowym
 
Arkusz kalkulacyjny programu pakietu Microsoft Excel w chwili obecnej jest jednym z najpopularniejszych programów biurowych na całym świecie, a jego sława wynika z bardzo szerokich praktycznych możliwości jego zastosowania.

Ujmując rzecz statystyczne - 80% użytkowników tej aplikacji, wykorzystuje tylko 20% jej możliwości (niejednokrotnie nawet mniej). Dlatego też warto wybrać się na szkolenie z obsługi programu Microsoft Excel by w pełni poznać zdolności oferowane przez ten zaawansowany program komputerowy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Excel to doskonałe narzędzie biurowe, księgowe, statystyczne – trzeba tylko znać te funkcje. Uczymy praktycznego stosowania arkusza kalkulacyjnego. Zapraszamy EXCEL DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Szkolenia Microsoft Excel na poziomie podstawowym przeznaczone są dla wszystkich tych osób, które dopiero rozpoczynają swoją pracę z arkuszem kalkulacyjnym Excel, jak również dla osób chcących usystematyzować swoją wiedzę, celem możliwie jak najlepszego wykorzystania opisywanego programu. Szkolenie zostało w pełni zoptymalizowane, pod kątem umiejętności praktycznych przydatnych podczas codziennej pracy biurowej z arkuszem kalkulacyjnym.

Szkolenia Excel Microsoft na poziomie podstawowym przeznaczone są dla wszystkich osób rozpoczynających pracę z arkuszem kalkulacyjnym MS Excel lub pragnących odświeżyć sobie tajniki i "sztuczki" ułatwiające pracę.

Zakres tematyczny został skonstruowany tak, by kursant posiadł wiedzę z zakresu swobodnego poruszania się po arkuszu, budowania formuł, stosowania wbudowanych funkcji, analizy i prezentacji danych. Omawiane tematy zazębiają się w kolejnych przykładach, przez co kurs nie jest nudnym przedstawieniem narzędzia, ale ciekawie i rzeczowo przedstawionym studium wprowadzania i analizy danych.

Po ukończonym szkoleniu z obsługi programu Microsoft Excel na poziomie podstawowym każdy uczestnik będzie bardzo swobodnie operował arkuszem kalkulacyjnym programu, na poziomie pozwalającym na sprawne oraz skuteczne wpisywanie danych, dokonywanie prostych obliczeń, podstawowe analizowanie danych oraz efektywne przedstawianie wyników analiz i obliczeń na najprostszych wykresach liniowych, słupkowych i kołowych.

Dbając o maksymalną skuteczność, pełną efektywność oraz całkowity komfort wszystkich uczestników biorących udział w zajęciach szkolenia otwarte prowadzone są standardowo w grupach maksymalnie dziesięcioosobowych, tak by trenerzy mogli każdemu poświęcić odpowiednią ilość czasu.

Standardem jest także wydanie stosowanego certyfikatu po szkoleniu każdemu uczestnikowi. Certyfikat potwierdza wzięcie udziału w kursie.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta - profesjonalna obsługa klienta jest kluczowa w budowaniu wizerunku urzędu. Oczekiwania klientów urzędu znacznie wzrosły, dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie pracowników urzędu by prawidłowo obsługiwali klientów. Na szkoleniu uczestnicy pogłębią zwoją wiedzę z zakresu komunikacji, asertywności, sytuacji trudnych, oraz zostaną gruntownie przygotowani do profesjonalnej obsługi klienta w urzędzie.

Mogą Cię również zainteresować: mobbing szkolenie, szkolenia dla administracji publicznej.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.