Organizacja czasu pracy szkolenie

Właściwa organizacja czasu pracy jest jednym z najważniejszych elementów składających się na efektywność wykonywanych obowiązków. Dużą rolę podczas organizacji czasu na obowiązki zawodowe mają takie czynniki jak na przykład – priorytetyzacja zadań, unikanie rozpraszaczy oraz nieprzekraczalność terminów projektów. 

   
  Właściwa organizacja czasu pracy jest jednym z najważniejszych elementów składających się na efektywność wykonywanych obowiązków. Dużą rolę podczas organizacji czasu na obowiązki zawodowe mają takie czynniki jak na przykład - priorytetyzacja zadań, unikanie rozpraszaczy oraz nieprzekraczalność terminów projektów.

  Im lepiej zorganizować potrafi się konkretny pracownik w natłoku obowiązków, tym lepsze rezultaty zawodowe będzie osiągał. Jednak pojawia się pytanie - czy da się nabyć tę umiejętność czy jest to jedna z cech wrodzonych? Oczywiście, są osoby które z przysłowiowym mlekiem matki wysysają umiejętności organizacyjne i nie mają najmniejszych problemów z zarządzaniem sobą w czasie, jednak zdecydowana większość mieszkańców zielonej planety, tę cenną wiedzę zdobywa na specjalistycznych szkoleniach.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na zaawansowane dwudniowe warsztaty dotyczące planowania i rozliczania czasu pracy w 2018 r., oraz orzecznictwa Czas pracy dla zaawansowanych.

  Uczestnicy szkolenia interesują się również:

  Organizacja czasu pracy szkolenie - kto powinien wziąć w nim udział?

  Udział w szkoleniu z organizacji czasu pracy jest przewidziany dla bardzo szerokiej grupy osób. Obowiązkowo, w takim szkoleniu powinien wziąć udział każdy, kto na poważnie myśli o rozwoju swojej kariery zawodowej i chce dojść na sam szczyt drabiny sukcesu. Aby się tan znaleźć, trzeba sumiennie wykonywać swoje obowiązki i należy wiedzieć, które z nich są najważniejsze. Można wyróżnić również węższą grupę docelową - czyli menedżerów. W ich pracy niezwykle ważna jest bowiem organizacja czasu pracy - nie tylko własnego ale również i innych ludzi.

  Gdzie i kiedy i jakimi metodami?

  Szkolenia z organizacji czasu przeprowadzane są w bardzo efektywny sposób. Mają one charakter dwudniowych zjazdów organizowanych w weekend. Zdecydowana większość czasu przeznaczona jest na zajęcia praktyczne - są to między innym gry biznesowe, prezentacji wizualne czy też symulowane sytuacje problemowe. Chodzi bowiem o to, aby nie tylko przekazać uczestnikom suchą teorię lecz przede wszystkim o to, by pod okiem specjalistów mogli oni przećwiczyć nabyte umiejętności.

  O takim szkoleniu powinien pomyśleć każdy, kto stawia swoje pierwsze kroki na drodze zawodowego życia.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.