SIWZ i formułowanie ofert w systemie prawa zamówień publicznych

Obecnie na rynku cały szereg różnorodnych firm oferuje szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych, zarówno w formie szkoleń ogólnych, jak i bardziej szczegółowych. Warto przyjrzeć się oferowanym obecnie szkoleniom, by zauważyć ostatnie, najistotniejsze problemy związane z prawem zamówień publicznych, jak i kwestie omawiane niezależnie od wprowadzanych zmian prawnych.

22 lipca 2018
zdjęcie - SIWZ i formułowanie ofert w systemie prawa zamówień publicznych
 
Obecnie na rynku cały szereg różnorodnych firm oferuje szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych, zarówno w formie szkoleń ogólnych, jak i bardziej szczegółowych. Warto przyjrzeć się oferowanym obecnie szkoleniom, by zauważyć ostatnie, najistotniejsze problemy związane z prawem zamówień publicznych, jak i kwestie omawiane niezależnie od wprowadzanych zmian prawnych.

Jeden z modułów dotyczy Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) i złożony jest z trzech podtematów. W pierwszym z nich omawiane są informacje ogólne, cel oraz rola jaką w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego odgrywa SWIZ.

Drugi podtemat poświęcono katalogowi informacji, jaki SWIZ powinien zawierać. Z kolei trzeci dotyka problematyki wyjaśniania zmian zachodzących w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
 
Następny moduł szkolenie prawo zamówień publicznych poświęcono z kolei zasadom przygotowywania ofert. W tym przypadku przygotowano cztery podtematy. W pierwszych z nich omówione zostają zasady tworzenia i funkcjonowania zespołu pracowników przygotowujących ofertę.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W DZIAŁACH KADR I HR

Wprowadzenie do porządku prawnego unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych – RODO oznacza zmiany – jak głębokie i trudne będzie zależało od praktycznej znajomości rozporządzenia – na poziomie realnych procesów HR w organizacji.

Uczestnicy tego szkolenia interesują się również:

W drugim – zakres oraz wyróżniane przez Prawo zamówień publicznych rodzaje ofert. Trzeci podtemat poświęcono zagadnieniom, na które powinno się zwracać szczególnie dużą uwagę podczas procesu przygotowywania i formułowania oferty, a czwarty – temu na co zwracać szczególną uwagę podczas składania oferty.

Udział w szkolenie prawo zamówień publicznych pozwoli wszystkim uczestnikom biorącym udział w opisywanym przedsięwzięciu na niezwykle znaczące poszerzenie swojej własnej wiedzy teoretycznej i przećwiczenie jej celem pozyskania praktycznego doświadczenia z zakresu realizowania projektów dofinansowywanych z funduszy Unii Europejskiej, jak również projektów finansowanych przez państwo, do których odnoszą się przepisy Prawa zamówień publicznych. Będą oni zdolni do odpowiedniego formułowania warunków w systemie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SWIZ) oraz formułowania oferto, co pozwoli wybrać absolutnie najlepszego możliwego wykonawcę zamówienia publicznego.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.