SIWZ i formułowanie ofert w systemie prawa zamówień publicznych

Obecnie na rynku cały szereg różnorodnych firm oferuje szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych, zarówno w formie szkoleń ogólnych, jak i bardziej szczegółowych. Warto przyjrzeć się oferowanym obecnie szkoleniom, by zauważyć ostatnie, najistotniejsze problemy związane z prawem zamówień publicznych, jak i kwestie omawiane niezależnie od wprowadzanych zmian prawnych.

   
  Obecnie na rynku cały szereg różnorodnych firm oferuje szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych, zarówno w formie szkoleń ogólnych, jak i bardziej szczegółowych. Warto przyjrzeć się oferowanym obecnie szkoleniom, by zauważyć ostatnie, najistotniejsze problemy związane z prawem zamówień publicznych, jak i kwestie omawiane niezależnie od wprowadzanych zmian prawnych.

  Jeden z modułów dotyczy Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) i złożony jest z trzech podtematów. W pierwszym z nich omawiane są informacje ogólne, cel oraz rola jaką w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego odgrywa SWIZ.

  Drugi podtemat poświęcono katalogowi informacji, jaki SWIZ powinien zawierać. Z kolei trzeci dotyka problematyki wyjaśniania zmian zachodzących w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
   
  Następny moduł szkolenie prawo zamówień publicznych poświęcono z kolei zasadom przygotowywania ofert. W tym przypadku przygotowano cztery podtematy. W pierwszych z nich omówione zostają zasady tworzenia i funkcjonowania zespołu pracowników przygotowujących ofertę.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W DZIAŁACH KADR I HR

  Wprowadzenie do porządku prawnego unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych – RODO oznacza zmiany – jak głębokie i trudne będzie zależało od praktycznej znajomości rozporządzenia – na poziomie realnych procesów HR w organizacji.

  Uczestnicy tego szkolenia interesują się również:

  W drugim – zakres oraz wyróżniane przez Prawo zamówień publicznych rodzaje ofert. Trzeci podtemat poświęcono zagadnieniom, na które powinno się zwracać szczególnie dużą uwagę podczas procesu przygotowywania i formułowania oferty, a czwarty – temu na co zwracać szczególną uwagę podczas składania oferty.

  Udział w szkolenie prawo zamówień publicznych pozwoli wszystkim uczestnikom biorącym udział w opisywanym przedsięwzięciu na niezwykle znaczące poszerzenie swojej własnej wiedzy teoretycznej i przećwiczenie jej celem pozyskania praktycznego doświadczenia z zakresu realizowania projektów dofinansowywanych z funduszy Unii Europejskiej, jak również projektów finansowanych przez państwo, do których odnoszą się przepisy Prawa zamówień publicznych. Będą oni zdolni do odpowiedniego formułowania warunków w systemie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SWIZ) oraz formułowania oferto, co pozwoli wybrać absolutnie najlepszego możliwego wykonawcę zamówienia publicznego.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.