Szkolenia dla wykonawców zamówień publicznych

Szkolenia z zamówień publicznych realizowane są nie tylko dla pracowników podmiotów zlecających wykonanie określonych prac, ale również dla wykonawców. Szkolenia dla wykonawców obejmują przede wszystkim praktyczne wskazówki dot. tego jak przygotować skuteczną i konkurencyjną ofertę przetargową.

zdjęcie - Szkolenia dla wykonawców zamówień publicznych
 
Szkolenia z zamówień publicznych realizowane są nie tylko dla pracowników podmiotów zlecających wykonanie określonych prac, ale również dla wykonawców. Szkolenia dla wykonawców obejmują przede wszystkim praktyczne wskazówki dot. tego jak przygotować skuteczną i konkurencyjną ofertę przetargową.

Projekt warsztatów został przygotowany przede wszystkim z myślą o tych wszystkich firmach oraz przedsiębiorstwach, które są wykonawcami zamówień publicznych lub też zamierzają oprzeć rozwój swojej działalności gospodarczej na zdobywaniu kontraktów w ramach różnego rodzaju zamówień publicznych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Głównym założeniem opisywanego szkolenia jest przygotowanie wszystkich biorących w nim udział uczestników do w pełni profesjonalnego i całkowicie zgodnego z obowiązującymi przepisami sporządzenia konkurencyjnej oferty przetargowej w postępowaniu przetargowym.

Uczestnicy zdobędą szeroką, jak również praktyczną wiedzę w zakresie:
  • sposobów ubiegania się o wykonanie zamówienia publicznego,
  • prawidłowego korzystania z przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz aktów prawnych niższego rzędu (m. in. rozporządzeń),
  • sporządzania oferty, która będzie mieć duże szanse na odniesienie sukcesu w postępowaniu przetargowym,
  • kontrolowania przebiegu całości postępowania,
  • najczęściej popełnianych błędów.

Szkolenie pozwoli wszystkim jego uczestnikom na zdobycie szerokiej teoretycznej wiedzy, jak również praktycznych umiejętności niezbędnych do właściwego sporządzania ofert przetargowych przez Wykonawców. Forma warsztatowa zajęć pozwoli na analizę rzeczywistych przykładów na podstawie studium przypadku, wspólne rozwiązywanie różnego rodzaju sytuacji budzących wątpliwości i kontrowersje oraz wymianę doświadczeń.

Szkolenie jest kompendium aktualnie obowiązujących przepisów Prawa Zamówień Publicznych oraz aktów wykonawczych, które pozwala pracownikom firm i przedsiębiorstw na prawidłowe działanie w obszarze zamówień publicznych i postępowań przetargowych.

Warto brać udział w szkoleniach tego rodzaju, gdyż zamówienia publiczne mogą być bardzo istotnym impulsem rozwojowym dla każdego podmiotu gospodarczego.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jakie mogą być znamiona przemocy w miejscu pracy? Nie pozostawaj obojętny na zachowania mobbingowe w twojej firmie. Dowiedz się na czym polega mobbing i jak z nim walczyć. Sprawdź naszą ofertę szkoleń: szkolenia antymobbingowe, szkolenia dla administracji

Zobacz nasze webinary: szkolenia menadżerskie online

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.