Szkolenia dla wykonawców zamówień publicznych

Szkolenia z zamówień publicznych realizowane są nie tylko dla pracowników podmiotów zlecających wykonanie określonych prac, ale również dla wykonawców. Szkolenia dla wykonawców obejmują przede wszystkim praktyczne wskazówki dot. tego jak przygotować skuteczną i konkurencyjną ofertę przetargową.

   
  Szkolenia z zamówień publicznych realizowane są nie tylko dla pracowników podmiotów zlecających wykonanie określonych prac, ale również dla wykonawców. Szkolenia dla wykonawców obejmują przede wszystkim praktyczne wskazówki dot. tego jak przygotować skuteczną i konkurencyjną ofertę przetargową.

  Projekt warsztatów został przygotowany przede wszystkim z myślą o tych wszystkich firmach oraz przedsiębiorstwach, które są wykonawcami zamówień publicznych lub też zamierzają oprzeć rozwój swojej działalności gospodarczej na zdobywaniu kontraktów w ramach różnego rodzaju zamówień publicznych.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Głównym założeniem opisywanego szkolenia jest przygotowanie wszystkich biorących w nim udział uczestników do w pełni profesjonalnego i całkowicie zgodnego z obowiązującymi przepisami sporządzenia konkurencyjnej oferty przetargowej w postępowaniu przetargowym.

  Uczestnicy zdobędą szeroką, jak również praktyczną wiedzę w zakresie:
  • sposobów ubiegania się o wykonanie zamówienia publicznego,
  • prawidłowego korzystania z przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz aktów prawnych niższego rzędu (m. in. rozporządzeń),
  • sporządzania oferty, która będzie mieć duże szanse na odniesienie sukcesu w postępowaniu przetargowym,
  • kontrolowania przebiegu całości postępowania,
  • najczęściej popełnianych błędów.

  Szkolenie pozwoli wszystkim jego uczestnikom na zdobycie szerokiej teoretycznej wiedzy, jak również praktycznych umiejętności niezbędnych do właściwego sporządzania ofert przetargowych przez Wykonawców. Forma warsztatowa zajęć pozwoli na analizę rzeczywistych przykładów na podstawie studium przypadku, wspólne rozwiązywanie różnego rodzaju sytuacji budzących wątpliwości i kontrowersje oraz wymianę doświadczeń.

  Szkolenie jest kompendium aktualnie obowiązujących przepisów Prawa Zamówień Publicznych oraz aktów wykonawczych, które pozwala pracownikom firm i przedsiębiorstw na prawidłowe działanie w obszarze zamówień publicznych i postępowań przetargowych.

  Warto brać udział w szkoleniach tego rodzaju, gdyż zamówienia publiczne mogą być bardzo istotnym impulsem rozwojowym dla każdego podmiotu gospodarczego.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jakie mogą być znamiona przemocy w miejscu pracy? Nie pozostawaj obojętny na zachowania mobbingowe w twojej firmie. Dowiedz się na czym polega mobbing i jak z nim walczyć. Sprawdź naszą ofertę szkoleń: szkolenia antymobbingowe, szkolenia dla administracji

  Zobacz nasze webinary: szkolenia menadżerskie online

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.