Transport morski towarów – sposób na rozwój firmy!

Sprowadzanie towarów z innych krajów jest w dzisiejszym stanie rzeczy, zupełnie normalnym procesem, który może wykonać każdy z nas, z poziomu swojego komputera domowego. Technologia, ceny i możliwości, są obecnie na tak zaawansowanym poziomie, że nie trzeba się martwić o dostępność luksusowych i wyjątkowych produktów, które zostały wyprodukowane nawet po drugiej stronie świata!

   
  Sprowadzanie towarów z innych krajów jest w dzisiejszym stanie rzeczy, zupełnie normalnym procesem, który może wykonać każdy z nas, z poziomu swojego komputera domowego. Technologia, ceny i możliwości, są obecnie na tak zaawansowanym poziomie, że nie trzeba się martwić o dostępność luksusowych i wyjątkowych produktów, które zostały wyprodukowane nawet po drugiej stronie świata!

  Jak może to wpłynąć na rozwój firmy?

  Czy handel i rozwinięcie niewielkich, lokalnych przedsiębiorstw nie staje się utrudniony? Jeśli wybierzesz odpowiedni kierunek i będziesz chciał szkolić swoich pracowników z zakresu transportu morskiego towarów, z pewnością zyskasz nie tylko profesjonalną kadrę pracowniczą, ale również otworzą się przed tobą nowe możliwości!

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Łańcuch dostaw budowanie, zarządzanie, pomiar - praktyka firm polskich i zagranicznych. Zapraszamy na praktyczne szkolenie ŁAŃCUCH DOSTAW

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Opcji transportu jest wiele, jednak w dalszym ciągu transport morski towarów, jest jednym z najpopularniejszych sposobów na dostarczenie zamówień od dystrybutorów zagranicznych, do klientów znajdujących się na innym kontynencie.

  Chiny i transport morski towarów niskiej jakości

  Skąd pojawia się największa ilość towarów? Oczywiście z Chin! Droga morska jest najtańszą propozycją i jednocześnie najbardziej wydajną, jeśli chodzi o ilość transportowanych kontenerów i paczek, które można zapakować w czasie jednej dostawy.

  Dla rozwoju wielkich sieci handlowych i dużych sklepów jest to ogromna możliwość rozwoju, ponieważ są w stanie dostarczać swoim klientom taką ilość i różnorodność produktów, jaka wymagana jest od firmy!

  Po co szkolić pracowników z transportu morskiego towarów?

  Pozornie jest to proste zadanie, ponieważ wystarczy jedynie zadzwonić do dystrybutora i zamówić odpowiednią ilość towarów – należy jednak pamiętać o tym, że nie każda firma zajmuje się dostawami międzynarodowymi i wtedy wszystko należy zorganizować samodzielnie!

  Możliwość odbioru, załadunku, wynajęcia kontenera, kwestie związane z opłatami celnymi, akcyzą itp. To wszystko może wprowadzić ogromny zamęt do firmy, jeśli zajmuje się tym pracownik niewyszkolony! Jeśli jednak zadanie powierzone jest odpowiedzialnej jednostce, wszystko przejdzie szybko i bezproblemowo!

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

  Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

  Sprawdź nasze kursy i szkolenia online eksperckie:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.