Transport morski towarów – sposób na rozwój firmy!

Sprowadzanie towarów z innych krajów jest w dzisiejszym stanie rzeczy, zupełnie normalnym procesem, który może wykonać każdy z nas, z poziomu swojego komputera domowego. Technologia, ceny i możliwości, są obecnie na tak zaawansowanym poziomie, że nie trzeba się martwić o dostępność luksusowych i wyjątkowych produktów, które zostały wyprodukowane nawet po drugiej stronie świata!

zdjęcie - Transport morski towarów – sposób na rozwój firmy!
 
Sprowadzanie towarów z innych krajów jest w dzisiejszym stanie rzeczy, zupełnie normalnym procesem, który może wykonać każdy z nas, z poziomu swojego komputera domowego. Technologia, ceny i możliwości, są obecnie na tak zaawansowanym poziomie, że nie trzeba się martwić o dostępność luksusowych i wyjątkowych produktów, które zostały wyprodukowane nawet po drugiej stronie świata!

Jak może to wpłynąć na rozwój firmy?

Czy handel i rozwinięcie niewielkich, lokalnych przedsiębiorstw nie staje się utrudniony? Jeśli wybierzesz odpowiedni kierunek i będziesz chciał szkolić swoich pracowników z zakresu transportu morskiego towarów, z pewnością zyskasz nie tylko profesjonalną kadrę pracowniczą, ale również otworzą się przed tobą nowe możliwości!

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Łańcuch dostaw budowanie, zarządzanie, pomiar - praktyka firm polskich i zagranicznych. Zapraszamy na praktyczne szkolenie ŁAŃCUCH DOSTAW

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Opcji transportu jest wiele, jednak w dalszym ciągu transport morski towarów, jest jednym z najpopularniejszych sposobów na dostarczenie zamówień od dystrybutorów zagranicznych, do klientów znajdujących się na innym kontynencie.

Chiny i transport morski towarów niskiej jakości

Skąd pojawia się największa ilość towarów? Oczywiście z Chin! Droga morska jest najtańszą propozycją i jednocześnie najbardziej wydajną, jeśli chodzi o ilość transportowanych kontenerów i paczek, które można zapakować w czasie jednej dostawy.

Dla rozwoju wielkich sieci handlowych i dużych sklepów jest to ogromna możliwość rozwoju, ponieważ są w stanie dostarczać swoim klientom taką ilość i różnorodność produktów, jaka wymagana jest od firmy!

Po co szkolić pracowników z transportu morskiego towarów?

Pozornie jest to proste zadanie, ponieważ wystarczy jedynie zadzwonić do dystrybutora i zamówić odpowiednią ilość towarów – należy jednak pamiętać o tym, że nie każda firma zajmuje się dostawami międzynarodowymi i wtedy wszystko należy zorganizować samodzielnie!

Możliwość odbioru, załadunku, wynajęcia kontenera, kwestie związane z opłatami celnymi, akcyzą itp. To wszystko może wprowadzić ogromny zamęt do firmy, jeśli zajmuje się tym pracownik niewyszkolony! Jeśli jednak zadanie powierzone jest odpowiedzialnej jednostce, wszystko przejdzie szybko i bezproblemowo!

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online eksperckie:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.