Zamówienia publiczne – zadbaj o szkolenia dla pracowników

Każda inwestycja i duża, prężnie rozwijająca się firma, musi wykonywać takie operacje jak zamówienia publiczne. Chcesz żeby wszystko poszło bez problemu i żeby w razie jakichkolwiek kontroli, nie pojawiły się problemy? Najlepszym wyborem będą systematyczne szkolenia z zakresu zamówień publicznych dla pracowników, którzy zajmują się w twojej firmie sektorem finansowym!

17 lipca 2018
zdjęcie - Zamówienia publiczne – zadbaj o szkolenia dla pracowników
 
Każda inwestycja i duża, prężnie rozwijająca się firma, musi wykonywać takie operacje jak zamówienia publiczne. Chcesz żeby wszystko poszło bez problemu i żeby w razie jakichkolwiek kontroli, nie pojawiły się problemy?

Najlepszym wyborem będą systematyczne szkolenia z zakresu zamówień publicznych dla pracowników, którzy zajmują się w twojej firmie sektorem finansowym!

Biorąc pod uwagę, że prawo stale się zmienia, należy uzupełniać wiedzę pracowników i dbać o to, by posiadali cały czas aktualne informacje na temat obecny przepisów!

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Czego można dowiedzieć się na szkoleniu, które dotyczy zamówień publicznych?

Zaczynając od podstaw, słownictwa, sformułowań i podstawowych przepisów, które są niezbędnymi elementami w wiedzy teoretycznej, po praktyczne zadania, z którymi powinien poradzić sobie każdy pracownik, zajmujący się zamówieniami publicznymi w firmie! Takie przygotowanie to gwarancja jakości i ogromna możliwość rozwoju dla firmy, która już nie będzie musiała korzystać z zewnętrznych usług, tylko stworzy swój własny i profesjonalny dział finansowy!

Wiedza pracowników i stałe rozbudowywanie ich umiejętności oraz doświadczeń, warto potraktować jako inwestycję, która zwróci się w niezwykle bliskiej przyszłości!

Na co można liczyć po szkoleniu?

Zwiększy się szybkość i wydajność pracy osób, które zajmują się zamówieniami publicznymi w twojej firmie! Ich praca będzie dużo bardziej profesjonalna, nie będą oni popełniać błędów, które mogą kosztować dużo czasu, a jak wiadomo, czas to pieniądz i każda minuta opóźnienia, będzie oznaczać kolejne stracone możliwości!

Systematyczne wykonywanie takich szkoleń, oferuje gwarancję posiadania profesjonalnych specjalistów w swojej dziedzinie, których zazdrościć będzie nawet konkurencja, a klienci, inwestorzy i wspólnicy, będą zachwyceni z jakości pracy Państwa zespołu.

Czy zależy wam na rozwoju firmy, większej ilości zadowolonych klientów i lepszym zarobkom? Jeśli tak, to nie ma na co czekać! Najlepszym wyborem są szkolenia z zakresu zamówień publicznych dla pracowników finansowych!

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zobacz nasze szkolenia z obszaru energetyki i inwestycji.Służebność przesyłu, Inwestycje budowlane, Kontrakty Handlowe w energetyce, Inwestycje sieciowe przez cudze gruntyWięcej szkoleń w dziale: szkolenia inwestycje

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.