Zamówienia publiczne – zadbaj o szkolenia dla pracowników

Każda inwestycja i duża, prężnie rozwijająca się firma, musi wykonywać takie operacje jak zamówienia publiczne. Chcesz żeby wszystko poszło bez problemu i żeby w razie jakichkolwiek kontroli, nie pojawiły się problemy? Najlepszym wyborem będą systematyczne szkolenia z zakresu zamówień publicznych dla pracowników, którzy zajmują się w twojej firmie sektorem finansowym!

   
  Każda inwestycja i duża, prężnie rozwijająca się firma, musi wykonywać takie operacje jak zamówienia publiczne. Chcesz żeby wszystko poszło bez problemu i żeby w razie jakichkolwiek kontroli, nie pojawiły się problemy?

  Najlepszym wyborem będą systematyczne szkolenia z zakresu zamówień publicznych dla pracowników, którzy zajmują się w twojej firmie sektorem finansowym!

  Biorąc pod uwagę, że prawo stale się zmienia, należy uzupełniać wiedzę pracowników i dbać o to, by posiadali cały czas aktualne informacje na temat obecny przepisów!

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Czego można dowiedzieć się na szkoleniu, które dotyczy zamówień publicznych?

  Zaczynając od podstaw, słownictwa, sformułowań i podstawowych przepisów, które są niezbędnymi elementami w wiedzy teoretycznej, po praktyczne zadania, z którymi powinien poradzić sobie każdy pracownik, zajmujący się zamówieniami publicznymi w firmie! Takie przygotowanie to gwarancja jakości i ogromna możliwość rozwoju dla firmy, która już nie będzie musiała korzystać z zewnętrznych usług, tylko stworzy swój własny i profesjonalny dział finansowy!

  Wiedza pracowników i stałe rozbudowywanie ich umiejętności oraz doświadczeń, warto potraktować jako inwestycję, która zwróci się w niezwykle bliskiej przyszłości!

  Na co można liczyć po szkoleniu?

  Zwiększy się szybkość i wydajność pracy osób, które zajmują się zamówieniami publicznymi w twojej firmie! Ich praca będzie dużo bardziej profesjonalna, nie będą oni popełniać błędów, które mogą kosztować dużo czasu, a jak wiadomo, czas to pieniądz i każda minuta opóźnienia, będzie oznaczać kolejne stracone możliwości!

  Systematyczne wykonywanie takich szkoleń, oferuje gwarancję posiadania profesjonalnych specjalistów w swojej dziedzinie, których zazdrościć będzie nawet konkurencja, a klienci, inwestorzy i wspólnicy, będą zachwyceni z jakości pracy Państwa zespołu.

  Czy zależy wam na rozwoju firmy, większej ilości zadowolonych klientów i lepszym zarobkom? Jeśli tak, to nie ma na co czekać! Najlepszym wyborem są szkolenia z zakresu zamówień publicznych dla pracowników finansowych!

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zobacz nasze szkolenia z obszaru energetyki i inwestycji.Służebność przesyłu, Inwestycje budowlane, Kontrakty Handlowe w energetyce, Inwestycje sieciowe przez cudze gruntyWięcej szkoleń w dziale: szkolenia inwestycje

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.