Zarządzanie nieruchomościami nową możliwością na rynku pracy

Kiedy w styczniu 2014 r. nastąpiło uwolnienie zawodu zarządcy nieruchomości przed szeregiem osób stanęła możliwość podjęcia nowego, dochodowego zajęcia w miejsce dotychczas pełnionych funkcjo we własnym życiu zawodowym. Jest szczególna szansa awansu zawodowego dla tych osób, które nie posiadają wyższego wykształcenia. Obecnie szereg firm oferuje szkolenia z zakresu zarządzania nieruchomościami.

   
  Kiedy w styczniu 2014 r. nastąpiło uwolnienie zawodu zarządcy nieruchomości przed szeregiem osób stanęła możliwość podjęcia nowego, dochodowego zajęcia w miejsce dotychczas pełnionych funkcjo we własnym życiu zawodowym. Jest szczególna szansa awansu zawodowego dla tych osób, które nie posiadają wyższego wykształcenia. Obecnie szereg firm oferuje szkolenia z zakresu zarządzania nieruchomościami.

  Jeden z przykładowych, oferowanych na rynku kursów, trwa 60 godzin. Jego zakres obejmuje teoretyczne zagadnienia powiązane z kwestiami zarządzania nieruchomościami, w tym dotyczy to aspektów finansowo-księgowych, prawnych, obsługi technicznej i zarządzania. Częścią kursu jest również praktyka polegająca na przeprowadzeniu studium przypadków z życia doświadczonych zarządców.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Problematyka negocjacji umów najmu, zapisów umowy najmu komercyjnego, umowy na budowę, remont i przebudowę obiektu, przebieg procesu inwestycyjnego na nieruchomości, audyt, kontrolę stanu technicznego obiektu oraz windykację należności – zapraszamy na szkolenie manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami

  Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

  Zarządzanie nieruchomościami szkolenie oferowane na portalu gowork prowadzone jest w kilku miastach na terenie całej Polski, w tym w: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Siedlcach, Olsztynie, Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Katowicach, Gdańsku, Bydgoszczy i Białymstoku. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach tak by zapewnić maksymalny możliwy poziom komfortu uczestnikom oraz umożliwić trenerom zastosowanie indywidualnego podejścia do rozwiązywania problemów poszczególnych osób.

  Tego rodzaju szkolenie będzie przydatne w szczególności dla: pracowników nieruchomości instytucjonalnych i publicznych, administratorów spółdzielni mieszkaniowych, zarządców budynków komunalnych, osób na stanowiskach administratora i osób na stanowiskach zarządcy nieruchomości, właścicieli firm, w tym firm budowlanych i deweloperskich, członków wspólnot mieszkaniowych, zarządców wspólnot mieszkaniowych, a także niektórych prawników i księgowych, jak również dla wszystkich innych osób, które chciałyby podjąć pracę w dziedzinie zarządzania nieruchomościami.

  Szkolenie umożliwia uczestnikom uzyskanie oraz uzupełnienie wiedzy, umiejętności, a także kwalifikacji zawodowych z zakresu zarządzania i administrowania nieruchomościami. Kursanci poznają wszelkie zasady pracy, a także organizacji i obsługi firmy z zakresu zarządzania nieruchomościami.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenia budownictwo i nieruchomości. Profesjonalni trenerzy. Nowe tematy. Służebność przesyłu, Wycena nieruchomości, Prawo budowlane, Zaszłości inwestycyjne. Zobacz:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.