Szkolenia antymobbingowe

Zjawisko mobbingu znane jest niemalże wszystkim pracodawcom. Przyczynia się do wielu problemów organizacyjnych w pracy i zaburza jej gospodarkę. W trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników powinniśmy skorzystać z specjalnych szkoleń antymobbingowych.

   
  Zjawisko mobbingu znane jest niemalże wszystkim pracodawcom. Przyczynia się do wielu problemów organizacyjnych w pracy i zaburza jej gospodarkę. W trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników powinniśmy skorzystać z specjalnych szkoleń antymobbingowych.

  Cel szkolenia

  Konflikty w zespole mają bardzo negatywny wpływ na jakość jak i efektywność naszych pracowników. Wpływają również na ich samopoczucie psychiczne, zdrowie jak i pracę. Właśnie dlatego potrzebne są szkolenia antymobbingowych, które pomogą nam wypracować metody jak i techniki zapobiegania zjawisku mobbingu w miejscu naszej pracy. Nauczymy się odróżniać mobbing od innych konfliktów.
   
  Uczestnicy muszą poznać przyczyny pojawiania się mobbingu w pracy jak i odróżniać te sytuacje, w których mają do czynienia z innymi problemami na tle konfliktowym. Dowiemy się, jak działać gdy zauważymy w naszym przedsiębiorstwie mobbing. Krok po kroku pozbędziemy się go i przyczynimy do polepszenia atmosfery w pracy.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jakie mogą być znamiona przemocy w miejscu pracy? Nie pozostawaj obojętny na zachowania mobbingowe w twojej firmie. Dowiedz się na czym polega mobbing i jak z nim walczyć. Sprawdź naszą ofertę szkoleń: szkolenia antymobbingowe, szkolenia dla administracji

  Zobacz nasze webinary: szkolenia menadżerskie online

  Szkolenia antymobbingowe - dla kogo są przeznaczone?

  Na warsztaty udać powinna się każda osoba, która pragnie wyposażyć się w niezbędne umiejętności zwalczania mobbingu w pracy. Szkolenie zalecane jest również wszystkim tym, którzy dostrzegają jakieś nieprawidłowości w swoim przedsiębiorstwie. Powstało z myślą o firmach jak i instytucjach, co pozwala przeszkolić nie tylko kierowników, a cały zespół. Idealnie rozwiąże wszystkie nasze problemy i pomoże przygotować się na ewentualne problemy w przyszłości.
   
  Zauważymy wzrost sukcesów w naszej firmie, a nasi pracownicy będą pracować efektywniej i z większym zaangażowaniem. Jak widać, plusów że szkolenia antymobbingowego jest naprawdę sporo. Nic więc dziwnego że na udział w nim decyduje się coraz większa liczba osób z zarówno małych jak i wielkich firm. Szkolenia do doskonała forma zdobycia nowej wiedzy, zarówno tej teoretycznej jak i praktycznej.

  Uczestnicząc w nim zwiększymy szansę na osiągnięcie sukcesów jak i nowych klientów. Warto więc wziąć w nim udział razem z całym zespołem.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.