Szkolenia antymobbingowe

Zjawisko mobbingu znane jest niemalże wszystkim pracodawcom. Przyczynia się do wielu problemów organizacyjnych w pracy i zaburza jej gospodarkę. W trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników powinniśmy skorzystać z specjalnych szkoleń antymobbingowych.

 
Zjawisko mobbingu znane jest niemalże wszystkim pracodawcom. Przyczynia się do wielu problemów organizacyjnych w pracy i zaburza jej gospodarkę. W trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników powinniśmy skorzystać z specjalnych szkoleń antymobbingowych.

Cel szkolenia

Konflikty w zespole mają bardzo negatywny wpływ na jakość jak i efektywność naszych pracowników. Wpływają również na ich samopoczucie psychiczne, zdrowie jak i pracę. Właśnie dlatego potrzebne są szkolenia antymobbingowych, które pomogą nam wypracować metody jak i techniki zapobiegania zjawisku mobbingu w miejscu naszej pracy. Nauczymy się odróżniać mobbing od innych konfliktów.
 
Uczestnicy muszą poznać przyczyny pojawiania się mobbingu w pracy jak i odróżniać te sytuacje, w których mają do czynienia z innymi problemami na tle konfliktowym. Dowiemy się, jak działać gdy zauważymy w naszym przedsiębiorstwie mobbing. Krok po kroku pozbędziemy się go i przyczynimy do polepszenia atmosfery w pracy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jakie mogą być znamiona przemocy w miejscu pracy? Nie pozostawaj obojętny na zachowania mobbingowe w twojej firmie. Dowiedz się na czym polega mobbing i jak z nim walczyć. Sprawdź naszą ofertę szkoleń: szkolenia antymobbingowe, szkolenia dla administracji

Zobacz nasze webinary: szkolenia menadżerskie online

Szkolenia antymobbingowe - dla kogo są przeznaczone?

Na warsztaty udać powinna się każda osoba, która pragnie wyposażyć się w niezbędne umiejętności zwalczania mobbingu w pracy. Szkolenie zalecane jest również wszystkim tym, którzy dostrzegają jakieś nieprawidłowości w swoim przedsiębiorstwie. Powstało z myślą o firmach jak i instytucjach, co pozwala przeszkolić nie tylko kierowników, a cały zespół. Idealnie rozwiąże wszystkie nasze problemy i pomoże przygotować się na ewentualne problemy w przyszłości.
 
Zauważymy wzrost sukcesów w naszej firmie, a nasi pracownicy będą pracować efektywniej i z większym zaangażowaniem. Jak widać, plusów że szkolenia antymobbingowego jest naprawdę sporo. Nic więc dziwnego że na udział w nim decyduje się coraz większa liczba osób z zarówno małych jak i wielkich firm. Szkolenia do doskonała forma zdobycia nowej wiedzy, zarówno tej teoretycznej jak i praktycznej.

Uczestnicząc w nim zwiększymy szansę na osiągnięcie sukcesów jak i nowych klientów. Warto więc wziąć w nim udział razem z całym zespołem.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.