Szkolenie antymobbingowe.

Jeżeli pracujesz w miejscu pracy, w którym jest miła atmosfera, każdy jest pomocny, wszyscy siebie lubią i ogólnie tworzycie miejsce pracy, w którym chce się przebywać to pracujesz w wyjątkowym miejscu. Takich miejsc w Polsce jest niestety mało. Zdarzają się nawet miejsca, gdzie na porządku dziennym stosowany jest mobbing. 

8 lipca 2018
zdjęcie - Szkolenie antymobbingowe.
 
Jeżeli pracujesz w miejscu pracy, w którym jest miła atmosfera, każdy jest pomocny, wszyscy siebie lubią i ogólnie tworzycie miejsce pracy, w którym chce się przebywać to pracujesz w wyjątkowym miejscu. Takich miejsc w Polsce jest niestety mało. Zdarzają się nawet miejsca, gdzie na porządku dziennym stosowany jest mobbing.
 
Od 2004r. w Kodeksie Pracy możemy odnaleźć przepis, który mówi o tym, że od tego czasu pracodawca ma obligatoryjny obowiązek reagowania na sytuacje mobbingowe. Aby przeciwdziałać takiemu zachowaniu pracodawcy powinni poddać się szkoleniu antymobbinowemu. Dzięki takiej wiedzy pracodawca będzie mógł w dobry sposób reagować w razie ewentualnych zachowań mobbingowych w swojej firmie lub zachować, które mogłyby później prowadzić do zachowań już typowo mobbingowych.
 

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jakie mogą być znamiona przemocy w miejscu pracy? Nie pozostawaj obojętny na zachowania mobbingowe w twojej firmie. Dowiedz się na czym polega mobbing i jak z nim walczyć. Sprawdź naszą ofertę szkoleń: szkolenia antymobbingowe, szkolenia dla administracji

Zobacz nasze webinary: szkolenia menadżerskie online

Celem takiego szkolenia jest także wytworzenia umiejętności wśród pracodawców ale także i pracowników, ponieważ takie szkolenie skierowane jest także do pracowników, wykreowania przyjaznego otoczenia w miejscu pracy. Ważne jest aby wszystkie osoby przebywające w miejscu pracy pracowały nad tym, aby każdemu pracowało się dobrze, ponieważ negatywne sytuacje wpływają źle na pracowników jak i pracodawcę. Podczas szkolenia wszyscy jego uczestnicy będą nauczeni o różnych metodach rozpoznawania mobbingu a także odróżnieniu go od innych patologii w miejscach pracy.
 
Ważne jest także poznanie wszystkich przyczyn pojawienia się ewentualnych sytuacji mobbinogwych, aby móc temu zapobiegać, ponieważ najlepiej walczyć z problemem u jego podnóża czyli znaleźć przyczynę problemu i ją wyeliminować.

Kursanci także zostaną zapoznani z metodami radzenia sobie z sytuacjami antymobbingowymi, ponieważ takie dłuższe bycie ofiarą mobbingu może mieć bardzo negatywne skutki na psychikę człowieka. Jedna osoba może się nie wzruszyć całą tą sytuacją a druga może się totalnie załamać. Dlatego trzeba reagować nawet jeśli nie dotyczy to nas, ponieważ jest to praca wkładana w dobro dla wszystkich pracowników ale i także pracodawcy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.