Szkolenia dla handlowców

Jeśli do tej pory sprzedaż szła nam bardzo przeciętnie, jest to idealny moment na wprowadzenie do naszego przedsiębiorstwa pewnych potrzebnych zmian. Z pomocą przychodzi nam szkolenie dla handlowców. Składa się ono z części motywacyjnej, budulcowej i sprzedażowej. Każda jest dostosowana pod konkretną firmę, co pozwala szybciej znaleźć źródło naszego problemu. Warsztaty skupiają się przede wszystkim na komunikacji, jaka istnieje w naszym zespole. To właśnie od niej zależą dalsze losy firmy – wszystko ze względu na atmosferę, która jest tak ważna przy wspólnej pracy.

   
  Jeśli do tej pory sprzedaż szła nam bardzo przeciętnie, jest to idealny moment na wprowadzenie do naszego przedsiębiorstwa pewnych potrzebnych zmian. Z pomocą przychodzi nam szkolenie dla handlowców. Składa się ono z części motywacyjnej, budulcowej i sprzedażowej. Każda jest dostosowana pod konkretną firmę, co pozwala szybciej znaleźć źródło naszego problemu. Warsztaty skupiają się przede wszystkim na komunikacji, jaka istnieje w naszym zespole. To właśnie od niej zależą dalsze losy firmy - wszystko ze względu na atmosferę, która jest tak ważna przy wspólnej pracy.

  Cechy dobrego handlowca

  Dzięki szkoleniu będziemy w stanie połączyć nabytą wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną w jedną całość. Przyczyni się to do rozwoju naszej osobowości, umiejętności jak i sprzedaży w firmie. Nauczymy się, jak zarządzać naszym zespołem i łączyć obowiązki tak, aby każdy projekt wykonywany był perfekcyjnie. Zwalczymy przeszkody, jakie stały na naszej drodze.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  W sprzedaży bardzo ważne są: koncentracja na kliencie i budowanie z nim relacji, elastyczność w rozmowie, szybkie podnoszenie się po porażce, umiejętność sprostania sytuacjom nieoczekiwanym i trudnym. Zdobądź kluczowe kompetencje niezbędne w profesjonalnej sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń dla handlowców. Zobacz również: szkolenie z negocjacji, szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta.

  W handlowaniu bardzo ważna jest empatia, na którą zwracamy podczas szkolenia szczególną uwagę. Każdego handlowca spotykają czasem trudne sytuacje w pracy, jednak szkolenie i na tę część znajduje rozwiązanie. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom każda scenka zostaje odegrana, a my sami możemy przygotować się na ewentualne konfliktowe sytuacje. Dowiemy się, jak powinniśmy się wtedy zachować i czego unikać.

  Szkolenie dla handlowców

  Warsztaty tego typu przeznaczone są dla wszystkich sprzedawców, którzy mają problem z handlowaniem. Szkolenie pozwoli wypracować pewne rozwiązania, jakie wyróżnią ich na rynku przyciągając tym samym szerokie grono zadowolonych klientów. To idealna szansa na polepszenie swoich umiejętności. Relacje z klientami będą od tej pory przyjemne i trwałe.
   
  Nauczymy się jak powinniśmy je budować, a w szczególności - jak przekonać do siebie klienta i zdobyć jego zaufanie i sympatię. Dzięki nabytej w czasie szkolenia wiedzy szybko zauważymy w firmie pierwsze efekty: wzrośnie sprzedaż, zwiększy się liczba klientów a sama firma zacznie odnosić coraz więcej sukcesów.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.