Co dają szkolenia z negocjacji?

Szkolenia z negocjacji – dzisiaj często spotykamy gdzieś takie hasło. Natykamy się na nie w pracy, w Internecie. Czy warto skorzystać z takiej oferty? Czy to szkolenie da nam jakieś korzyści? Jeśli tak – to co to będzie? Warto przeczytać poniższy artykuł – z niego wszystkiego się dowiecie!

zdjęcie - (the_title())

   

  Szkolenia z negocjacji - dzisiaj często spotykamy gdzieś takie hasło. Natykamy się na nie w pracy, w Internecie. Czy warto skorzystać z takiej oferty? Czy to szkolenie da nam jakieś korzyści? Jeśli tak - to co to będzie? Warto przeczytać poniższy artykuł - z niego wszystkiego się dowiecie!

  Czym są negocjacje?

  Zacznijmy zatem od opisania terminu - negocjacje. Otóż najczęściej kojarzą nam się one z biznesem, handlem albo z polityką. Tymczasem każdy z nas negocjuje zawsze i wszędzie. Negocjacja bowiem to proces komunikowania się, mający na celu osiągnięcie porozumienia, jeśli jedna ze stron, albo obydwie, nie zgadzają się z daną opinią tudzież rozwiązaniem sytuacji. Warto zatem zauważyć, że negocjujemy w domu, chcąc przekonać dziecko, aby poszło spać, w firmie, chcąc przeforsować nowy ekspres do kawy, na który nie zgadza się szef czy w końcu podpisać umowę na korzystnych dla siebie warunkach. Jak zatem widać umiejętność negocjacji zdecydowanie przydaje się po prostu wszędzie i zawsze.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeśli chcesz ulepszyć swoje zdolności negocjacyjne, przejąć kontrolę nad rozmową oraz czuć się pewnie podczas prowadzenia negocjacji handlowych,  zapraszamy do udziału w szkoleniach z negocjacji, finalizacji sprzedaży, szkoleniach handlowych.

  Co dają szkolenia z negocjacji?

  Oczywiście można tu napisać, że dają umiejętność negocjacji, jednak nie będzie to pełna odpowiedź. Warto zatem dokładnie określić, czego uczą takie szkolenia. Otóż przede wszystkim przedstawiany jest na nich aspekt psychologiczny rozmów - uczymy się, jak rozpoznawać swojego rozmówcę, jak oceniać jego słabe i mocne punkty, jakie są typy ludzi oraz typy "uszu", czyli tego, w jaki sposób człowiek odbiera i przetwarza informacje. Ponadto uczymy się także dobierać właściwie słowa, panować nad emocjami, kierować się logiką, ale jednocześnie nauczyć się rozpoznawać własne odczucia.

  Podsumowując można zauważyć, że szkolenia z negocjacji pomogą nam naprawdę w wielu przeróżnych aspektach naszego życia. Dzięki nim lepiej dogadamy się z współpracownikami, sąsiadami, rodziną, znajomymi. Ponadto będziemy osobami spełnionymi, ponieważ nauczymy się wyrażać swoje potrzeby oraz dbać o ich realizację. Czyli szkolenia z negocjacji bezpośrednio przedłożą się na nasze poczucie szczęścia i sukcesu.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.