Co dają szkolenie z autoprezentacji?

Autoprezentacja czyli zdolność do odpowiedniego przedstawienia swojej osoby. Mamy z nią do czynienia praktycznie na każdym kroku naszego życia, niekoniecznie związanego z aspektem zawodowym. Tym samym sposobem warto więc odpowiednio rozwinąć swoje zdolności z autoprezentacji, dzięki czemu możemy liczyć na lepsze efekty naszych starań. Można w ten sposób podkreślić nasze umiejętności.

11 lipca 2018
zdjęcie - Co dają szkolenie z autoprezentacji?
 
Autoprezentacja czyli zdolność do odpowiedniego przedstawienia swojej osoby. Mamy z nią do czynienia praktycznie na każdym kroku naszego życia, niekoniecznie związanego z aspektem zawodowym. Tym samym sposobem warto więc odpowiednio rozwinąć swoje zdolności z autoprezentacji, dzięki czemu możemy liczyć na lepsze efekty naszych starań. Można w ten sposób podkreślić nasze umiejętności.
 
Aktualnie na rynku można znaleźć szereg różnego rodzaju szkoleń, jak i kursów, które to poszerzą nasze umiejętności. Co ciekawe szereg z nich jest dostępna przez internet, dzięki czemu można bez problemu skorzystać z oferowanych przez nich usług. Większość jednak związana jest ze „stacjonarnym” dotarciem do wyznaczonego miejsca.

Z reguły takie kursy trwają od kilku do kilkunastu dni, przez co można z nich skorzystać nawet podczas weekendów. Jest to znakomite rozwiązanie dla wielu firm, dzięki czemu mogą one wysłać sowich pracowników, na takie szkolenie, bez utraty „rąk” do pracy w ciągu tygodnia roboczego.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeśli występujesz publicznie i chcesz pozbyć się tremy, wywołać pierwsze dobre wrażenie oraz być pewnym siebie podczas mówienia do szerszego grona odbiorców, zapraszamy na szkolenie z wystąpień publicznych z Jackiem Rozenkiem . Zobacz również: wizerunek  w miejscu pracy, sztuka-savoir-vivre.

Co ciekawe takie rozwiązania przynoszą szereg korzyści, dzięki czemu nasi pracownicy mogą podbudować swoje umiejętności z autoprezentacji, jak i pozyskać wiele nowych zdolności. Szkolenia z autoprezentacji są także korzystne nie tylko do przedsiębiorstw, ale także dla osób prywatnych, którym przydadzą się one np. w przypadku poszukiwaniu pracy.

Same szkolenia mogą podnieść nasze umiejętności na kilku poziomach, w zależności od tego czego oczekujemy. Z pewnością wzmocnią one naszą odwagę w stosunku do mówienia do większej ilości osób. Ponadto pokazują jak prezentować się pod kątem ubioru, tak by zachęcić do siebie słuchaczy, a także ja tworzyć prezentacje, które mają zainteresować słuchaczy i skusić ich na daną ofertę.
 
Warto podkreślić jak kluczowe jest tutaj zadanie szkoleniowców, by zachęcić nas samemu do słuchania. Jakby nie spojrzeć to kluczowa umiejętność, dzięki czemu sami nauczymy się tak kierować prezentacją by inni nas słuchali i zapamiętywali kluczowe kwestie dla naszej wypowiedzi.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.