Czas na wagę złota

Skuteczna obsługa klienta jest bardzo ważna – coraz większa ilość przedsiębiorców i właścicieli mniejszych i większych firm zaczyna zwracać na to szczególną uwagę. Inwestowanie w szkolenia z obsługi klienta dla pracowników staje się coraz bardziej popularne – właściciele firm wiedzą, że to się opłaca, a taka inwestycja szybko się zwróci.

Gamma - Czas na wagę złota

   

  Jedyną rzeczą, której człowiek nie jest w stanie zachować na później, jest czas. Umyka on niepostrzeżenie, mimo najszczerszych starać, aby zatrzymać go choć przez chwilę. Nikt nie potrafi powiedzieć, jaki jest najlepszy sposób, żeby temu faktowi zaradzić. Z tego też powodu powstaje wiele poradników, jak efektownie zarządzać czasem i czerpać z tego najlepsze korzyści. Również w pracy zawodowej jest to niezmiernie ważne, jeżeli nie najważniejsze ze względu na liczne terminy stawiane przez pracodawcę i zleceniodawcę.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Skutecznie zarządź swoim czasem. Oferujemy szkolenie z zarządzania czasem podczas którego m. in.: dowiesz się jak planować i określać cele, jakie są bariery osobiste w zarządzaniu sobą w czasie, oraz jak je przezwyciężyć, poznasz techniki, które są pomocne w zarządzaniu czasem.Zajrzyj również tutaj: szkolenia po angielsku, szkolenia dla firm Warszawa.

  Sposób na uciekające minuty

  Właścicielom i menedżerom zależy na tym, aby podlegającym im pracownicy maksymalnie wykorzystywali czas pracy ustalony w ramach podpisanej umowy. Choć nie można wypełnić go co do minuty, bardzo często stara się zoptymalizować występowanie rozpraszaczy. Wielu kierowników dba również o to, aby członkowie ich zespołów zdawali sobie sprawę ze złych nawyków, które pogarszają efektywność ich pracy.

  Tym, którzy mają problemy ze zorganizowaniem własnego czasu, proponowane są szkolenia zarządzania czasem – czasami nawet finansowane są w ramach firmowych kursów. Uczy się na nich, jak identyfikować priorytety, jak je szeregować wedle stopnia ważności, jak pozbyć się zgubnych nawyków oraz czym są „zjadacze czasu”. Podstawą skutecznego opanowania technik, jakie prezentowane są na takich kursach, jest wewnętrzne samozaparcie i dyscyplina, ponieważ związane jest to ze zmianą bardzo podstawowych nawyków, z których wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy.

  Kiedy można zobaczyć efekty?

  Jeżeli pracownicy pomyślnie przejdą kurs i uda im się wdrożyć teorie, których się nauczyli, pracodawcy z całą pewnością odnotują znaczący wzrost ich wydajności. Projekty będą realizowane szybciej, sprawniej i będzie występowało w nich znacznie mniej błędów związanych z przygotowywaniem prezentacji na ostatnią chwilę. Po dłuższym czasie również finanse i zadowolenie klientów będą wyższe.

  Szkolenia zarządzanie czasem niosą również wiele korzyści w sferze prywatnej. Jeżeli pracownik czuje się dobrze w tym obszarze, prawdopodobnie jego motywacja do pracy będzie znacznie wyższa, a tym samym zyski firmy znacznie wzrosną.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.