Jak zdobyć dofinansowanie usług rozwojowych dla firmy szkoleniowej?

Szkolenia dofinansowane przez środki unijne są nie tylko doskonałym sposobem podwyższania kompetencji i umiejętności zawodowych młodych ludzi, ale również to okazja dla przedsiębiorstw szkoleniowych.

   

  Szkolenia dofinansowane przez środki unijne są nie tylko doskonałym sposobem podwyższania kompetencji i umiejętności zawodowych młodych ludzi, ale również to okazja dla przedsiębiorstw szkoleniowych.

  W programie dofinansowań szkoleń może wziąć udział każda placówka edukacyjna, która spełnia pewne kryteria, dzięki którym poziom świadczonych usług jest wystarczająco wysoki.

  Głównym wymogiem dla przedsiębiorstw szkoleniowych jest posiadanie wystarczającego wyposażenia technicznego: zaplecza multimedialnego lub laboratoryjnego, dzięki którym uczestnicy szkolenia mogą odbywać praktyczne ćwiczenia.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

  Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

  Sprawdź nasze kursy i szkolenia online eksperckie:

  Przedsiębiorstwo musi również posiadać odpowiednio wyszkoloną, profesjonalną kadrę dydaktyczną.

  Jak podaje BUR - Baza Usług Rozwojowych - firma, która zabiega o dofinansowanie jej szkoleń, powinna również charakteryzować się etyką zawodową oraz stosowaniem uczciwych rodzajów konkurencji.

  To jednak nie wszystkie wymogi, które bierze się pod uwagę podczas rejestrowania firm w BUR. Przedsiębiorstwo edukacyjne musi również charakteryzować się "potencjałem ekonomicznym".

  Oznacza to, że firma nie może posiadać zaległych zobowiązań z tytułu płatności podatków i ubezpieczeń społecznych, nie może wcześniej również zgłosić upadłości.

  To wymogi, które mają na celu wyeliminowanie nieuczciwych przedsiębiorstw, których jakość nauczania może być niższa.

  Aby zarejestrować podmiot gospodarczy, który w przyszłości ma świadczyć szkolenia z możliwością dofinansowania ze środków Unii Europejskiej, należy złożyć kartę podmiotu, która będzie zawierać podstawowe dane przedsiębiorstwa wraz ze stosownymi oświadczeniami.

  Wszelkie dokumenty możemy znaleźć na oficjalnej stronie Bazy Usług Rozwojowych. W ciągu 60 dni od daty zaakceptowania wszystkich wymaganych zgód i wysłania wniosków, PARP wydaje decyzje w sprawie dofinansowań szkoleń.

  W tym czasie może również wystosować pismo do podmiotu gospodarczego w celu uzupełnienia lub edycji danych, które mogłyby uniemożliwiać rejestrację firmy w Bazie Usług Rozwojowych.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.