Komunikacja w biznesie szkolenie

Efektywna komunikacja ma kluczowe znaczenie w kontaktach biznesowych i w kształtowaniu atmosfery w miejscu pracy. Jeśli rozmowy z potencjalnymi klientami czy kontrahentami nie przynoszą spodziewanych rezultatów albo nie umiesz utrzymywać dobrych relacji ze swoimi współpracownikami, komunikacja w biznesie szkolenie może okazać się doskonałym rozwiązaniem.

6 listopada 2017
zdjęcie - Komunikacja w biznesie szkolenie

Komunikacja w biznesie szkolenie


Szkolenie z komunikacji w biznesie skupia się na wszystkich elementach prawidłowej komunikacji, począwszy od właściwego doboru słów, aż po świadome wykorzystywanie komunikacji niewerbalnej. Wielu z nas nie ma pojęcia o tym, jak duży wpływ na odbiór naszej wypowiedzi ma gestykulacja czy odpowiednia tonacja głosu. Podczas szkolenia można nauczyć się używania tych narzędzi w celu wpływania na emocje rozmówcy.

Drugi ważny cel szkolenia to identyfikacja i wyeliminowanie najpowszechniejszych barier w komunikacji. Są to przeszkody, które utrudniają codzienne rozmowy, a z których obecności bardzo często nawet nie zdajemy sobie sprawy.

Może to być na przykład brak umiejętności słuchania argumentów drugiej strony, czy zbyt agresywny ton wypowiedzi. Prowadzący szkolenie pomogą rozpoznać te problemy i przedstawią skuteczne metody wykluczenia ich wpływu na efektywność komunikacji.

 

Jak pracować z trudnym klientem? Co to jest Seek&sale training i jak zostać hunterem sprzedaży? Jak skutecznie negocjować. Jak radzić sobie z psychomanipulacją w biznesie? Sprawdź nasze szkolenia sprzedażowe. Zapraszamy.

 

Komunikacja w biznesie szkolenie uczy również właściwych metod prowadzenia rozmowy w sytuacjach stresowych. Stres to nieodłączny element codziennych rozmów biznesowych, nie powinien jednak stanowić przeszkody w skutecznej komunikacji. Jeśli nauczymy się nad nim panować, z pewnością wpłynie to pozytywnie zarówno na relacje z klientami, jak i partnerami biznesowymi.

Szkolenie z komunikacji w biznesie jest kierowane do wszystkich tych, którzy chcą poprawić jakość swojego życia zawodowego. Umiejętna komunikacja przekłada się na lepszą atmosferę w miejscu pracy, a ta z kolei decyduje o naszej efektywności. Większa wydajność w pracy zazwyczaj skutkuje większymi zarobkami, nie trudno więc zrozumieć, że szkolenie to tak naprawdę bardzo opłacalna inwestycja, która powinna się szybko zwrócić.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.