Kurs rozwiązywania konfliktów

Jak powszechnie wiadomo, człowiek jest istotą społeczną. Posiada własne zdanie i własne przemyślenia na różne tematy. Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega świat, inaczej wyobraża sobie jego harmonię i swój udział w kształtowaniu historii. Wszyscy jednak powinniśmy żyć w zgodzie i mieć dobre relacje z drugim człowiekiem.

zdjęcie - (the_title())

 

Jak powszechnie wiadomo, człowiek jest istotą społeczną. Posiada własne zdanie i własne przemyślenia na różne tematy. Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega świat, inaczej wyobraża sobie jego harmonię i swój udział w kształtowaniu historii. Wszyscy jednak powinniśmy żyć w zgodzie i mieć dobre relacje z drugim człowiekiem.

Niestety, wciąż bardzo często między ludźmi zdarzają się konflikty. Jak zwykło się mówić, życie jest sztuką kompromisu.

Jak więc nauczyć się rozwiązywać konflikty tak, by obie strony były zadowolone?

W dzisiejszych czasach dostępne są przeróżne kursy, które nauczą Cię tej niełatwej sztuki. Oparte są one głównie o mini wkłady, ćwiczenia, pracę w grupie, warsztaty, gry, symulację, dyskusję moderowaną, kwestionariusze oraz analizę przypadku.

Dzięki takim kursom z pewnością nauczysz się, jak radzić sobie w konfliktowych sytuacjach zarówno osobistych, jak i organizacyjnych. Będziesz również diagnozować nawykowe reakcje w konflikcie, poznasz naturę i dynamikę tego zjawiska, a także zapoznasz się ze stylami rozwiązania konfliktów.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jak zachować life work balance? Jak nie bać się zmian? Jak opanować paraliżujący stres w życiu prywatnym i zawodowym? Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? Jak zachować równowagę w emocjach? Zapoznaj się z naszymi szkoleniami interpersonalnymi:szkolenie asertywność, stres szkolenie, zarządzanie czasem szkolenie.

Zapoznaj się z naszym działem szkoleń sprzedażowych.

Twoja wiedza poszerzy się o temat źródeł przeróżnych konfliktowych sytuacji, a co więcej, po przejściu takiego kursu będziesz umiejętnie wykorzystywać potencjał motywacyjny, który tworzy się przy okazji rozwiązywania konfliktu.

Aby żyć w zgodzie i bez konfliktów należy bowiem przede wszystkim wyeliminować swoje błędy komunikacyjne, potrafić szczerze rozmawiać o swoich potrzebach, ale także zrozumieć potrzeby i punkt widzenia drugiego człowieka. To wszystko prowadzi nas do bezstresowego i bezkonfliktowego życia w zgodzie.

Rozwiązywanie konfliktów to bardzo ważna umiejętność w kwestii współistnienia z drugim człowiekiem i życia z samym sobą. Taki kurs z pewnością nauczy Cię wielu ciekawych trików, przydatnych zarówno w pracy, jak i w domu, czy po prostu w kontakcie z drugim człowiekiem.

Kiedy nie radzisz sobie z rozwiązywaniem konfliktów, porada specjalistów i kurs to najlepszy wybór, jakiego mógłbyś dokonać.

Nie zwlekaj więc i zapisz się już dziś.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.