Negocjacje w biznesie – szkolenie z najlepszych praktyk

Każde poważne przedsiębiorstwo powinno mieć pracowników przeszkolonych w zakresie prowadzenia negocjacji biznesowych. Wpływa to pozytywnie na kondycję danego podmiotu gospodarczego na rynku, gdyż może on dzięki posiadaniu stosownej kadry, wynegocjować korzystniejsze dla siebie umowy,. Dlatego tak ważne są szkolenia z zakresu technik negocjacyjnych w biznesie. Negocjacje biznesowe najlepsze praktyki to z pewnością coś, co zainteresuje wszystkich chcących zadbać o rozwój własny lub też – rozwój personelu zatrudnionego w przedsiębiorstwie, a co za tym idzie – rozwój całej firmy.

   
  Każde poważne przedsiębiorstwo powinno mieć pracowników przeszkolonych w zakresie prowadzenia negocjacji biznesowych. Wpływa to pozytywnie na kondycję danego podmiotu gospodarczego na rynku, gdyż może on dzięki posiadaniu stosownej kadry, wynegocjować korzystniejsze dla siebie umowy,.

  Dlatego tak ważne są szkolenia z zakresu technik negocjacyjnych w biznesie. Negocjacje biznesowe najlepsze praktyki to z pewnością coś, co zainteresuje wszystkich chcących zadbać o rozwój własny lub też – rozwój personelu zatrudnionego w przedsiębiorstwie, a co za tym idzie – rozwój całej firmy.

  Dzięki wzięciu udziału w szkoleniu wszyscy uczestnicy zyskają umiejętności budowy osobistej siły negocjacyjnej, przygotują się poznawczo, merytorycznie oraz emocjonalnie do prowadzenia nawet najtrudniejszych negocjacji, a w końcu zyskają dużą elastyczność i niespotykaną biegłość w stosowaniu zróżnicowanych technik, mechanizmów, środków i strategii negocjacyjnych.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeśli chcesz ulepszyć swoje zdolności negocjacyjne, przejąć kontrolę nad rozmową oraz czuć się pewnie podczas prowadzenia negocjacji handlowych,  zapraszamy do udziału w szkoleniach z negocjacji, finalizacji sprzedaży, szkoleniach handlowych.

  Podczas opisywanego szkolenia stosowany jest cały szereg różnorodnych metod edukacyjnych, tak by wszyscy biorący w nim udział uczestnicy, uzyskali najlepsze możliwe korzyści z partycypowania w przedsięwzięciu.

  Wśród stosowanych technik i metod należy wskazać przede wszystkim na: wykłady teoretyczne, analizę studium przypadku, wymianę doświadczeń, dyskusje moderowane, stosowanie gier negocjacyjnych i symulacji negocjacji, testy autodiagnostyczne, odgrywanie scenek, wzajemne negocjacje z partnerem, a w końcu videotrening (praca z kamerą i analiza materiału nagranego).
   
  Jak widać zakres stosowanych podczas szkolenia środków jest niezwykle szeroki – wszystko po to, by trafić w gusta osób zainteresowanych, a także by przekazać im możliwe dużo wiedzy teoretycznej, a przede wszystkim umiejętności praktycznych. Te ostatnie będą szczególnie potrzebne w życiu zawodowym.

  Szkolenie realizowane jest w ciągu dwóch dni roboczych w sesjach ośmiogodzinnych. Grupy szkoleniowe są niewielkie i liczą zazwyczaj od 10 do 14 osób. Wszystko po to, by nasi trenerzy byli w stanie przeprowadzić konsultacje indywidualne i każdemu z uczestników mogli powierzyć odpowiednią ilość czasu.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.