Oferowane na rynku szkolenia z zakresu project menager

Obecnie na rynku w Polsce wiele podmiotów oferuje szkolenia dla zarządców projektów. Przykładowe szkolenie project menager na poziomie podstawowym trwa przez 1 dzień roboczy (8 godzin) i przewiduje wydanie uczestnikom certyfikatu PMI REP. Koszt szkolenia wynosi 1050, 00 PLN. Mowa tu o szkoleniu oferowanym przez PM Experts.

   
  Obecnie na rynku w Polsce wiele podmiotów oferuje szkolenia dla zarządców projektów. Przykładowe project management szkolenia na poziomie podstawowym trwają przez 1 dzień roboczy (8 godzin) i przewidują wydanie uczestnikom certyfikatu PMI REP. Koszt szkolenia wynosi 1050, 00 PLN. Mowa tu o szkoleniu oferowanym przez PM Experts.

  Skuteczne Zarządzanie Projektami to niezwykle intensywny, jednodniowy warsztat (trwający 8 godzin z przerwami), podczas którego wszyscy uczestnicy poznają skróconą, lecz skuteczną receptę na sprawne prowadzenie różnego rodzaju projektów. W trakcie trwania tego warsztatu wszyscy uczestnicy przechodzą przez cały cykl życia każdego projektu, poznając kluczowe techniki oraz najważniejsze narzędzia, które zwiększą prawdopodobieństwo, że ich projekt skończy się na czas, bez przekroczenia zakładanego budżetu oraz zgodnie z przewidywanym przez nich zakresem.

  Uczestnicy agile project management szkolenia zostają również wyposażeni w najistotniejsze, podstawowe narzędzia oraz najbardziej przydatne szablony dokumentów zarządczych, gotowych do użycia w ich codziennej pracy.

  Zajęcia prowadzone są przez świetnych, akredytowanych trenerów zarządzania projektami, kierowników projektów z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Szkolenie scrum ma również bardzo mocno interaktywny charakter i jest prowadzone w niewielkich grupach – co ułatwia przyswajanie wiedzy oraz swobodną wymianę doświadczeń między trenerem oraz uczestnikami. Trener może dzięki temu poświęcić każdemu odpowiednią ilość czasu.
   
  Część praktyczna warsztatu oparta jest na analizie studium przypadku, na podstawie, którego uczestnicy mogą przećwiczyć oraz zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Niewielkie grupy ćwiczeniowe ułatwiają również trenerom indywidualne podejście do potrzeb kursantów gwarantując uczestnikom pełną satysfakcję, rozwiązanie wszelkich problemów oraz przekonanie bardzo dobrze zainwestowanych pieniędzy.

  Pamiętać należy, bowiem, iż pieniądze zainwestowane w samorozwój są absolutnie najlepszą z możliwych inwestycji, jakich można dokonać.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.