Rozwiązywanie konfliktów warsztaty

Konflikty to stały element naszej codzienności. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się różnice zdań, czy interesów, pojawiają się również konflikty. Mimo najszczerszych chęci nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować ich ze swojej codzienności.

Gamma - Rozwiązywanie konfliktów warsztaty

Rozwiązywanie konfliktów warsztaty


Możemy jednak nauczyć się rozwiązywać je w taki sposób, by przynosiły nam korzyści i nie wpływały negatywnie na nasze samopoczucie. Służą temu rozwiązywanie konfliktów warsztaty, które z dnia na dzień cieszą się coraz większą popularnością.

Warsztaty zostały stworzone z myślą o wszystkich, którzy mają trudności z konstruktywnym rozwiązywaniem konfliktów. Wystarczy rozejrzeć się dookoła, by zauważyć, że takich osób wokół nas nie brakuje. Zawzięte trwanie przy swoich racjach, agresja, czy nie słuchanie argumentów drugiej strony na pewno temu nie sprzyjają. Uczestnicy warsztatów uczą się rozwiązywania sporów w o wiele skuteczniejszy sposób.

Co ciekawe, nie ma jednej strategii rozwiązywania konfliktów, która niezawodnie sprawdza się w każdym przypadku. Prowadzący rozwiązywanie konfliktów warsztaty przedstawiają różne techniki tak, by każdy miał możliwość wyboru takiej, która najbardziej odpowiada jego predyspozycjom i temperamentowi.

Wszyscy uczestnicy uczą się panować nad swoimi emocjami i unikać agresywnych reakcji nawet w najbardziej stresujących sytuacjach.

To kluczowy element rozwiązywania sporów. Kłótnie same w sobie są źródłem ogromnego stresu i negatywnie wpływają na nasze samopoczucie. W związku z tym należy dążyć do rozwiązywania konfliktów bez krzyków i podnoszenia głosu.

 

Poznaj nasze szkolenia interpersonalne. Dowiedz się jak zwiększyć swoją efektywność osobistą, jak być wielozadaniowym, jak komunikować się z innymi w firmie, jak zarządzać sobą efektywnie. Zapraszamy.

 

Warsztaty z rozwiązywania konfliktów to bardzo ważny element szkolenia menadżerów i kadry zarządzającej. To od ich umiejętności zależą relacje wśród współpracowników. Umiejętne rozwiązywanie konfliktów w zespole przekłada się na lepszą atmosferę w miejscu pracy, a ta z kolei na większą efektywność wszystkich pracowników.

Wiedza zdobyta na warsztatach z powodzeniem może być wykorzystywana również w życiu codziennym, zapewniając nam lepsze relacje z bliskimi.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.