Szkolenia dla project managerów

Team building to pojęcie coraz częściej pojawiające się gdzieś na horyzoncie. Co ono oznacza? Czy rzeczywiście warto w to zainwestować? Zdecydowanie tak, jednak aby się o tym przekonać warto przeczytać poniższy artykuł.

zdjęcie - (the_title())

   

  Project manager - to na pewno bardzo odpowiedzialna funkcja w firmie. W końcu taka osoba czuwa nad realizacją wszelkich projektów - inaczej mówiąc jest odpowiedzialna za poniesienie przez firmę albo bardzo dużych zysków albo też naprawdę konkretnych strat. Dlatego też warto szkolić naszych firmowych project managerów. Na czym polegają takie szkolenia dla project managerów? Co one mają na celu?

  Umiejętność kierowania zespołem

  Przede wszystkim na takich szkoleniach uczy się project managerów, w jaki sposób mają oni zarządzać ludźmi. A zatem w programie szkolenia znajduje się nauka rozpoznawania poszczególnych ról w grupie, wiązania ich z pewnymi charakterami oraz umiejętność przypisywania poszczególnym osobom zadań zgodnych z ich możliwościami i umiejętnościami. Warto także dodać, że na szkoleniach dla project managerów zdobywa się podstawę wiedzy psychologicznej o człowieku, a w szczególności, jak z nim skutecznie rozmawiać, w jaki sposób poznać jego prawdziwy charakter itd.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na zarządzanie projektami szkolenie. Na szkoleniu dowiesz się m. in.: jak opracować plan projektu? Jak zarządzić czasem i jakością w projekcie? Jak zadbać o przepływ informacji? Jakie są dobre praktyki w zarządzaniu projektami?

  Powiązane z tym tematem: szkolenie zarządzanie zespołem pracowniczym, szkolenia po angielsku, szkolenia miękkie Warszawa.  Zarządzanie czasem

  Oczywiście jednak każdy project manager musi także umieć doskonale zarządzać czasem. Na czym to dokładnie polega? Otóż polega to na rozplanowaniu zadań w czasie tak, aby wszystko zostało wykonane i aby nikt nigdzie i z niczym nie przekroczył terminu. Dzięki temu cała praca przebiega sprawnie i bez jakichkolwiek zakłóceń.

  Znajomość podstaw prawnych i ekonomicznych

  Warto jeszcze jednak wspomnieć już o dosyć mniej przyjemnej za to na pewno trudniejszej rzeczy, jaką jest znajomość podstaw prawnych i ekonomicznych. Tu każdy project manager musi także posiąść tą wiedzę chcąc umieć sprawnie zarządzać projektami.

  Szkolenia dla project managera

  Tutaj przydadzą się szkolenia z zarządzania projektami, czyli np. agile project management szkolenie. Gdzie jednak znaleźć takie dobre szkolenia? Otóż dzisiaj oferuje je naprawdę wiele firm, miejmy jednak na uwadze fakt, że nie każda z nich jest godna zaufania. Warto wybierać te miejsca, które cieszą się już uznaniem wielu osób oraz te w których prowadzący posiadają wszelkie stosowne certyfikaty, doświadczenia, rekomendacje czy też dyplomy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.