Szkolenia miękkie – Kraków

Niezwykle skuteczną i sprawdzoną na rynku pracowniczym metodą rozwoju kadry są szkolenia pracownicze, które obejmują swym zakresem rozległą tematykę. W kursach powinny brać udział nie tylko osoby rozpoczynające karierę zawodową, lecz także pracownicy z długoletnim stażem pracy, które chcą poszerzyć swoją wiedzę. Dużą popularnością cieszą się szkolenia Kraków.

zdjęcie - (the_title())


Szkolenia miękkie - Kraków

Niezwykle skuteczną i sprawdzoną na rynku pracowniczym metodą rozwoju kadry są szkolenia pracownicze, które obejmują swym zakresem rozległą tematykę. W kursach powinny brać udział nie tylko osoby rozpoczynające karierę zawodową, lecz także pracownicy z długoletnim stażem pracy, które chcą poszerzyć swoją wiedzę. Dużą popularnością cieszą się szkolenia Kraków.

Obecnie w wielu dużych miastach nie brakuje nowatorskich firm przeprowadzających szkolenia w różnorodnych dziedzinach. Biorą w nich udział osoby pracujące w różnych sektorach gospodarki.

Dużym zainteresowaniem cieszą się szkolenia dla firm Kraków. Sa one dedykowane do handlowców, biznesmenów, księgowych, asystentek, sekretarek, liderów oraz pracowników pracujących na niższych szczeblach.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online:

Warto wiedzieć o tym, że szkolenia mające na celu rozwinąć umiejętności pracowników mogą być realizowane zarówno przez wewnętrzne zasoby zakładu pracy jak i przez nowatorskie, firmy szkoleniowe zewnętrzne.

Dużym zainteresowaniem wśród uczestników kursów cieszą szkolenia z kompetencji miękkich, które to mają za zadanie nauczyć każdego pracownika radzenia sobie w trudnych sytuacjach wymagających posiadania określonych umiejętności osobowościowych.

Kursy z kompetencji miękkich prowadzone przez krakowskie firmy szkoleniowe w znaczący sposób poszerzają oraz uzupełniają ich wachlarz zachowań, technik oraz umiejętności w poszczególnych obszarach.

Przykładem szkoleń z zakresu kompetencji miękkich są kursy z umiejętności komunikacji interpersonalnej, szkolenia z negocjacji z klientami i szefem, szkolenia sprzedażowe oraz szkolenia skierowane głównie do kadry zarządzającej, czyli szkolenia dla menedżerów i liderów grupy.

Kluczową odmianą szkoleń z kompetencji miękkich są szkolenia z komunikacji interpersonalnej, które to stawiają w głównej mierze na rozwój umiejętności psychologicznych uczestników szkolenia. W czasie trwania spotkań szkoleniowych odbywają się różne rodzaje ćwiczeń wzmacniających kompetencje jak również szkolenia z asertywności, szkolenia z autoprezentacji czy bardzo praktyczne szkolenia skutecznego radzenia sobie ze stresem.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.