Szkolenia pracowników warszawa

W dzisiejszych czasach coraz istotniejsze dla przedsiębiorstwa staje się efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi. Wciąż doskonalone są różne metody i techniki, które mogłyby ułatwić ten proces i sprawić, że zarządzanie ludźmi stanie się jeszcze skuteczniejsze i bardziej efektywne. To właśnie z tego powodu coraz większa liczba kierowników rozmawia z pracownikami, stara się ich poznać i dowiedzieć się o swoich pracownikach jak najwięcej.

zdjęcie - Szkolenia pracowników warszawa
 
W dzisiejszych czasach coraz istotniejsze dla przedsiębiorstwa staje się efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi. Wciąż doskonalone są różne metody i techniki, które mogłyby ułatwić ten proces i sprawić, że zarządzanie ludźmi stanie się jeszcze skuteczniejsze i bardziej efektywne. To właśnie z tego powodu coraz większa liczba kierowników rozmawia z pracownikami, stara się ich poznać i dowiedzieć się o swoich pracownikach jak najwięcej.
 
Mając dużo informacji na temat pracownika, można określić jakie są jego mocne i słabe strony, by niezwykle skutecznie zarządzać z wykorzystanie właśnie tych mocnych lub słabych stron. Ponadto, na prawidłowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa i efektywną pracę osób w nim zatrudnionych duży wpływ ma także umiejętność i wiedza, a także doświadczenie pracowników. Ich wysokie kompetencje i kwalifikacje mają bezpośredni wpływ na cała organizację i mogą skutecznie wpłynąć na jego sukces, ale w niektórych przypadkach również brak w tym zakresie mogą być powodem klęski przedsiębiorstwa.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Gamma. W poprzednim roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Oferujemy szkolenia HR, managerskie, sprzedażowe i szkolenia dla administracji publicznej. W rankingu Gazety Finansowej – „Najlepsze Firmy Szkoleniowe” po raz kolejny zajęliśmy 1 miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z tego też powodu, świadomi i doświadczeni managerowie i kierownicy chętniej inwestują w szkolenia pracowników, w celu podnoszenia kwalifikacji pracowników i by pomoc pracownikom zdobywać nowe, cenne umiejętności i wiedzę niż decydują się zatrudniać kolejne osoby do swojej firmy. Inwestowanie w podnoszenie kwalifikacji pracowników wpływa o wiele korzystniej na przedsiębiorstwo i jego sytuację finansową, niż zatrudnianie nowych osób.
 
Nowi pracownicy generują znaczące koszty, a ich wdrożenie w nowe obowiązki i zapoznanie się z kulturą organizacji może trwać przez dłuższy okres czasu. Z kolei podnoszenie kwalifikacji obecnych pracowników to koszty, które ponosi się w niższych kwotach i jedynie przez określony czas (często nawet tylko jednorazowo), a później już tylko korzysta się z wiedzy i nowych umiejętności pracownika.

Z tej też przyczyny, szkolenia pracowników warszawa stają się coraz bardziej popularne, przyciągając nieustannie coraz większą liczbę osób, które chcą rozwijać się i zwiększać swoje kwalifikacje.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.