Dlaczego szkolenia wyjazdowe są lepsze od stacjonarnych

Wielu pracodawców zastanawia się nad tym, czy szkolenie wyjazdowe czy stacjonarne będzie szczególnie korzystne w przypadku jego pracowników. Jak pokazują liczne badania opinii społecznej, przeprowadzane właśnie wśród pracowników, którzy przynajmniej od czasu do czasu biorą udział we wszelkiego rodzaju szkoleniach, zdecydowanie największą wśród nich popularnością cieszą się właśnie te wyjazdowe.

zdjęcie - Dlaczego szkolenia wyjazdowe są lepsze od stacjonarnych

 

Wielu pracodawców zastanawia się nad tym, czy szkolenie wyjazdowe czy stacjonarne będzie szczególnie korzystne w przypadku jego pracowników.

Jak pokazują liczne badania opinii społecznej, przeprowadzane właśnie wśród pracowników, którzy przynajmniej od czasu do czasu biorą udział we wszelkiego rodzaju szkoleniach, zdecydowanie największą wśród nich popularnością cieszą się właśnie te wyjazdowe.

Dodatkowo wielu pracodawców sugeruje, że wyjazdy szkolenie dość często w efekcie przyczyniają się do pozyskania przez firmę większych zysków, co ma pozytywny wydźwięk na ich przyszłość.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online:

Oto powody, dla których warto inwestować w wyjazdowe szkolenia.

  • Zaangażowanie. W przypadku wielu osób wspólny wyjazd ze współpracownikami w obce miejsce zwiększa zaangażowanie w podejmowane przez nich działania. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być naprawdę wiele, chociaż tak naprawdę jedyne, co w tym wypadku ma największe znacznie to efekty, które są uzyskiwane w efekcie odbytego szkolenia.

    W przypadku szkoleń w siedzibie firmy bardzo ciężko wielu pracownikom się skupić, między innymi przez bieżące problemy nie tylko natury zawodowej, ale również i prywatnej.

  • Motywacja. Wielu pracowników zaproszenie do szkoleniowego wyjazdu stanowi pewnego rodzaju wyróżnienie, o dla wielu pracowników jest doskonałą motywacją nie tylko do jak najefektywniejszego skorzystania z szkolenia wtórym uczestniczą, ale i do dalszej pracy, nawet długo po zakończeniu odbywania szkolenia.

  • Integracja. Szkolenia wyjazdowe to nie tylko nauka i poszerzanie wiedzy, ale również doskonały sposób na zintegrowanie się ze sobą całego zespołu.

    Wspólne śniadania i obiady, wieczorne ogniska czy wspólna zabawa w większości przypadków pogłębiają więzi wśród pracowników, a to w znacznej cześci przypadków przekłada się na późniejsze efekty osiągane w pracy, bowiem im lepiej prywatnie zespól jest ze sobą zintegrowany, tym lepiej jest w stanie ze sobą współpracować osiągając przy tym zadowalające kierownictwo efekty. Dobre poznanie charakterów pomaga również w efektywnym rozdzielaniu zadań.

 

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.